Jak zvládnout rychločtení a superefektivně porozumět textu? Mistrovský kurz Davida Grubera

17. listopad 2022

David Gruber je propagátor technik duševní práce a autor knih o osobním rozvoji, komunikaci a přijímání i využití informací. Inteligentní čtení, jak jej už čtyřicet let vyučuje, rozvíjí schopnosti důkladnějšího pochopení textu. Jeho originální mozkové zbraně využijete ale i při poslouchání rádia nebo při hodnocení různých zpráv a textů na internetu. Jak se stát lepším čtenářem i posluchačem? Učte se od nejlepších!

Inteligentní čtení je metla na povrchnost,“ tvrdí David Gruber. Zlepšení čtenářských schopností vám podle něj přinese nečekané benefity v každém věku. A nejde jen o rychlejší přijímání informací, i když ani úspora času není k zahození.

V mistrovském kurzu, vytvořeném speciálně pro posluchače Českého rozhlasu Dvojky, vám David Gruber předá svoje vědomosti, tipy a triky, jak se koncentrovat a efektivně a kreativně vnímat informace, zvládat rychleji a jistěji denní záplavy e-mailů a číst mezi řádky. Sám se tomu věnuje už přes čtyřicet let.

autor: Ivan Studený
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Anglický humor, který léčí! A nestárne...

Vladimír Kroc, moderátor

doktor_v_domě.jpg

Doktor v domě

Koupit

Populární humoristická kniha ze života mediků, lékařů a jejich pacientů. Čte Aleš Procházka, režie Vlado Rusko. Populární humoristická kniha ze života mediků, lékařů a jejich pacientů. Čte Aleš Procházka, režie Vlado Rusko. Populární humoristická kniha ze života mediků, lékařů a jejich pacientů. Čte Aleš Procházka, režie Vlado Rusko. Populární humoristická kniha ze života mediků, lékařů a jejich pacientů. Čte Aleš Procházka, režie Vlado Rusko