Jak řešit problémy s kladívkovými prsty

6. květen 2011

Vzhledem k velkému zájmu posluchačů, mimiřádně zveřejňujeme text a audiozáznam příspěvku Šárky Málkové, která se věnovala problémům s kladívkovými prsty. Pomoci může speciální stélka do bot.

Trápí vás problémy s kladívkovými prsty, propadlou klenbou, vbočenými palci, sužují bolesti kloubů, páteře, zad? Možná netušíte, že přírodní metoda nápravy všech těchto potíží existuje a jde o speciální stélku. Plně respektuje chodidlo nohy, preventivně zajišťuje dobrý zdravotní stav člověka a jeho pohyblivost. Autorem je Josef Hanák, držitel patentu.
Jaké byly začátky, to Šárce Málkové prozradil sám strojař, který díky technice sestrojil český výrobek.

(kontakt: www.botyhanak-praha.cz)

autor: Šárka Málková
Spustit audio

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.