O pořadu Hra na sobotu

Klasická rozhlasová hra, často ze zlatého fondu Českého rozhlasu.

Mluvené slovo má v rozhlase tu nejdelší tradici. Rozhlasová Hra na sobotu tak nabízí výběr toho nejlepšího ze zlatého fondu Českého rozhlasu. Žánrové rozpětí sahá od komedií přes detektivky až po „povinnou četbu“.

Stáhnout zdarma

Kvůli autorským právům nejde většinu her běžně stáhnout v mp3. Na stránce Hry a četba je ale spolu s audioknihami, pohádkami pro děti a dalším mluveným slovem najdete k on-line poslechu zdarma jeden až čtyři týdny po odvysílání.

Díky aplikaci mujRozhlas si je můžete stáhnout do mobilu jako podcast a poslouchat při běhání, v práci, v autě nebo na dobrou noc. Podobně jako jste zvyklí u aplikace Spotify. Pokud  navíc posloucháte před spaním, aplikace mujRozhlas nabízí i funkci uspat, která vám audioknihu, rozhlasovou hru nebo jiné mluvené slovo po čase sama vypne.

Některé tituly jsou za poplatek ke stažení v e-shopu Radioteka.cz.

Poslouchat na YouTube

Unikátním projektem Dvojky jsou taky živě natáčené a vysílané rozhlasové hry, které můžete sledovat na našem YouTube kanálu.

Jako tradiční partner ankety Audiokniha roku Český rozhlas Dvojka na svých stránkách připravil výběr toho nejlepšího mluveného slova z vlastní nabídky. Můžete ho poslouchat zdarma kdykoli. Příjemný poslech→

Další pořady

 • Oldies jako na dlani

  Pořad nabízí pohled odjinud. Historická fakta, vztahující se k interpretům i skladbám. Informace, které jinde neuslyšíte.

 • Hobby magazín

  Pořad pro všechny, kteří se neradi nudí.

 • Česká dvanáctka

  Hitparáda nových českých písniček populární hudby.

 • Vzduch je naše moře

  aneb 100 let českého a slovenského letectví. Seznamte se s historií od dob středověku až po rok 2018 v šesnáctidílném dokudramatickém seriálu.