O pořadu Hra na sobotu

Klasická rozhlasová hra, často ze zlatého fondu Českého rozhlasu.

Mluvené slovo má v rozhlase tu nejdelší tradici. Rozhlasová Hra na sobotu tak nabízí výběr toho nejlepšího ze zlatého fondu Českého rozhlasu. Žánrové rozpětí sahá od komedií přes detektivky až po „povinnou četbu“.

Stáhnout zdarma

Kvůli autorským právům nejde většinu her běžně stáhnout v mp3. Na stránce Hry a četba je ale spolu s audioknihami, pohádkami pro děti a dalším mluveným slovem najdete k on-line poslechu zdarma jeden až čtyři týdny po odvysílání.

Díky aplikaci mujRozhlas si je můžete stáhnout do mobilu jako podcast a poslouchat při běhání, v práci, v autě nebo na dobrou noc. Podobně jako jste zvyklí u aplikace Spotify. Pokud  navíc posloucháte před spaním, aplikace mujRozhlas nabízí i funkci uspat, která vám audioknihu, rozhlasovou hru nebo jiné mluvené slovo po čase sama vypne.

Některé tituly jsou za poplatek ke stažení v e-shopu Radioteka.cz.

Poslouchat na YouTube

Unikátním projektem Dvojky jsou taky živě natáčené a vysílané rozhlasové hry, které můžete sledovat na našem YouTube kanálu.

Jako tradiční partner ankety Audiokniha roku Český rozhlas Dvojka na svých stránkách připravil výběr toho nejlepšího mluveného slova z vlastní nabídky. Můžete ho poslouchat zdarma kdykoli. Příjemný poslech→

Další pořady

 • My dva a čas

  Jan Čenský si zve dvojice, které spolu prožily kus života. Ať už jako partneři, kolegové či přátelé.

 • Vltavín

  Co možná nevíte o kraji, kde jsme doma.

 • Pochoutkový rok

  Kulinární průvodce pro všechny milovníky jídla. V pořadu vyhlašujeme soutěž o váš nejlepší recept – tentokrát na sladko. Vítěz získá vybavení do kuchyně za 100 000 Kč.

 • eRko

  Magazín o Českém rozhlase. Novinky z vysílání, zajímavosti ze zákulisí, rozhovory se zajímavými lidmi i soutěž o ceny. Moderuje Jan Kovařík.