O pořadu Hra na sobotu

Klasická rozhlasová hra, často ze zlatého fondu Českého rozhlasu.

Mluvené slovo má v rozhlase tu nejdelší tradici. Rozhlasová Hra na sobotu tak nabízí výběr toho nejlepšího ze zlatého fondu Českého rozhlasu. Žánrové rozpětí sahá od komedií přes detektivky až po „povinnou četbu“.

Stáhnout zdarma

Kvůli autorským právům nejde většinu her běžně stáhnout v mp3. Na stránce Hry a četba je ale spolu s audioknihami, pohádkami pro děti a dalším mluveným slovem najdete k on-line poslechu zdarma ještě týden po odvysílání. A někdy i déle.

Díky aplikaci mujRozhlas si je můžete stáhnout do mobilu jako podcast a poslouchat při běhání, v práci, v autě nebo na dobrou noc. Podobně jako jste zvyklí u aplikace Spotify. Pokud  navíc posloucháte před spaním, aplikace mujRozhlas nabízí i funkci uspat, která vám audioknihu, rozhlasovou hru nebo jiné mluvené slovo po čase sama vypne.

Některé tituly jsou za poplatek ke stažení v e-shopu Radioteka.cz.

Poslouchat na YouTube

Unikátním projektem Dvojky jsou taky živě natáčené a vysílané rozhlasové hry, které můžete sledovat na našem YouTube kanálu.

Jako tradiční partner ankety Audiokniha roku Český rozhlas Dvojka na svých stránkách připravil výběr toho nejlepšího mluveného slova z vlastní nabídky. Můžete ho poslouchat zdarma kdykoli. Příjemný poslech→

Kdy se pořad vysílá

Čas vysílání
so 13:04Dvojka

Poslední záznamy

Další pořady

 • Úsměvy z archivu

  Střihový magazín, který přináší pravé poklady a kouzlo dávných rozhlasových pořadů.

 • eRko

  Magazín o Českém rozhlase. Novinky z vysílání, zajímavosti ze zákulisí, rozhovory se zajímavými lidmi i soutěž o ceny. Moderuje Jan Kovařík.

 • Česko na Dvojce

  Průřez celorepublikovým vysíláním.

 • Srdcovky od Dvojky

  Výlet proti proudu času do dob, kdy hudba měla nejen rytmus, ale i melodii.