O pořadu Hra na neděli

Premiéry rozhlasových her nebo modernější provedení klasických předloh a čas od času i kontroverzní díla.

Mluvené slovo má v rozhlase tu nejdelší tradici. Stanice Český rozhlas Dvojka je navíc tradiční partner ankety Audiokniha roku. Rozhlasová Hra na neděli tak nabízí premiéry nebo modernější provedení těch nejlepších klasických děl z „povinné divadelní četby“. Najdete tu komedie, drama i detektivky.

Jak stáhnout?

Většinu her nejde stáhnout v mp3. Na stránce Hry a četba je ale najdete k on-line poslechu zdarma ještě týden po odvysílání. A někdy i déle. Díky aplikaci mujRozhlas si je můžete stáhnout do mobilu podobně jako podcast a poslouchat při běhání, v práci, v autě nebo na dobrou noc.

Pokud posloucháte před spaním, aplikace mujRozhlas nabízí i funkci uspat, která vám audioknihu, rozhlasovou hru, pohádky pro děti nebo jiné mluvené slovo po čase sama vypne.

Zdarma i na YouTube

Některé tituly jsou za poplatek ke stažení v e-shopu Radioteka.cz.

Unikátním projektem Dvojky jsou taky živě natáčené a vysílané rozhlasové hry, které můžete sledovat na našem YouTube kanálu.

Výběr toho nejlepšího

Nabídka mluveného slova a audioknih je nejen na Dvojce, ale v celém Českém rozhlase bohatá. Proto jsme pro vás připravili editorský výběr toho nejlepšího, co můžete poslouchat zdarma kdykoli. Příjemný poslech→

Další pořady

 • Hobby magazín

  Pořad pro všechny, kteří se neradi nudí.

 • Pohádka

  Klasické i původní nové audio pohádky pro děti i dospělé, vysílané v neděli nebo ve svátek po obědě. Skutečný fenomén Českého rozhlasu.

 • Pochoutkový rok

  Kulinární průvodce pro všechny milovníky jídla. V rámci pořadu vyhlašujeme soutěž Pochoutkový rok o váš nejlepší recept. Vítěz získá vybavení do kuchyně za 100 000 Kč.

 • eRko

  Magazín o Českém rozhlase. Novinky z vysílání, zajímavosti ze zákulisí, rozhovory se zajímavými lidmi i soutěž o ceny. Moderuje Jan Kovařík.