Generální ředitel René Zavoral odpovídal posluchačům Dvojky

24. únor 2016

Jak bude vypadat budoucnost Českého rozhlasu? René Zavoral byl hostem Světlany Lavičkové v pořadu Kontakt. Dostalo se i na telefonické dotazy posluchačů.

Udržet věrohodnost a nestrannost veřejnoprávního média. Neztrácet posluchače. Zaměřit se na regionální výrobu i profilaci stanic. A využívat moderní technologie. Taková předsevzetí zazněla v hodinovém rozhovoru z úst Reného Zavorala.

Nový generální ředitel na začátku svého šestiletého funkčního období hovořil o objektivitě a nestrannosti i o výrobě kvalitního programu pro věrné posluchače. Technologické trendy mají být jedním ze způsobů, jak zaujmout nové posluchače i mladší generaci.

V rozhovoru zazněly také dotazy posluchačů, které zajímalo zpravodajství, regionální vysílaní i profilace stanic Radiožurnál a ČRo Plus. Poslechněte si celý záznam. Další záznamy pořadu Kontakt najdete v našem Archivu pořadů.

autoři: Světlana Lavičková , René Zavoral , Pavel Kachlík
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Vždycky jsem si přál ocitnout se v románu Julese Verna. Teď se mi to splnilo.

Václav Žmolík, moderátor

tajuplny_ostrov.jpg

Tajuplný ostrov

Koupit

Lincolnův ostrov nikdo nikdy na mapě nenašel, a přece ho znají lidé na celém světě. Už déle než sto třicet let na něm prožívají dobrodružství s pěticí trosečníků, kteří na něm našli útočiště, a hlavně nejedno tajemství.