Generální ředitel René Zavoral odpovídal posluchačům Dvojky

24. únor 2016

Jak bude vypadat budoucnost Českého rozhlasu? René Zavoral byl hostem Světlany Lavičkové v pořadu Kontakt. Dostalo se i na telefonické dotazy posluchačů.

Udržet věrohodnost a nestrannost veřejnoprávního média. Neztrácet posluchače. Zaměřit se na regionální výrobu i profilaci stanic. A využívat moderní technologie. Taková předsevzetí zazněla v hodinovém rozhovoru z úst Reného Zavorala.

Nový generální ředitel na začátku svého šestiletého funkčního období hovořil o objektivitě a nestrannosti i o výrobě kvalitního programu pro věrné posluchače. Technologické trendy mají být jedním ze způsobů, jak zaujmout nové posluchače i mladší generaci.

V rozhovoru zazněly také dotazy posluchačů, které zajímalo zpravodajství, regionální vysílaní i profilace stanic Radiožurnál a ČRo Plus. Poslechněte si celý záznam. Další záznamy pořadu Kontakt najdete v našem Archivu pořadů.

autoři: Světlana Lavičková , René Zavoral , Pavel Kachlík
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Starosvětské příběhy lesníků z časů, kdy se na Šumavě ještě žilo podle staletých tradic.

Václav Žmolík, moderátor

ze_světa_lesních_samot.jpg

3x Karel Klostermann

Koupit

Komplet obsahuje dva šumavské romány Ze světa lesních samot, V ráji šumavském a povídkový soubor Mrtví se nevracejí z pera klasika české literatury Karla Klostermanna (1848 - 1923), který tomuto kraji zasvětil celé své dílo.