O pořadu Dopoledne s Dvojkou

Magazín pro celou rodinu.

Magazín je unikátním formátem na českých rozhlasových vlnách. V rámci dvou dopoledních hodin nabízí posluchačům různorodé hosty z mnoha oblastí působnosti a velké množství zajímavých informací pro všechny věkové kategorie, muže i ženy. Každý z moderátorů vnáší do vysílání své osobité pojetí.

V pravidelných Poradnách po 10:00 máte možnost dostat potřebnou radu od odborníků. Ať už lékařů, expertů na spotřební zboží, finančních poradců, právníků, veterinářů nebo zahradníků. V rubrice Styl se seznámíte se zajímavými hosty, jejich profesemi, dozvíte se jak být zdravý a neztratíte se ani ve světě módy a kuchyně. Našich hostů se můžete ptát přímo ve vysílání.


Kontakt do studia
e-mail dvojka@rozhlas.cz nebo SMS tvaru: DOPOLEDNE mezera váš text bez háčků a čárek na číslo 900 11 03 (cena jedné SMS je 3 Kč, službu poskytuje ATS Praha)

Ve všední dny vždy okolo 10:40 uslyšíte rubriku Slovo nad zlato, ve které odhalujeme význam a původ slov a slovních spojení. Audiozáznam této rubriky najdete v Archivu pořadů. Dozvíte se taky zajímavosti od nás i ze světa. Každou celou hodinu (9:00, 10:00, 11:00) na vás čekají Zprávy.

Připravují:
Tereza Šnajdr Stýblová (moderátorka)
Jiří Holoubek (moderátor)
Lada Krenková (editorka)

Historie:
Pořad se vysílá od února 2011 (nejdřívě pod názvem Je jaká je, k jeho přejmenování došlo v lednu 2015). Původní tříhodinové schéma nahradilo v říjnu 2016 schéma dvouhodinové a původní rozhovorová rubrika po 11:00 Host do domu se osamostatnila. Audiozáznamy od února 2011 do ledna 2016 najdete Archivu pořadů. Od 18. ledna 2016 je najdete jen v Celodenních záznamech k on-line poslechu po dobu jednoho měsíce.

Tento pořad se již nevysílá

Další pořady

 • Desky, pásky, vzpomínky

  Písničky, které provázely život slavných muzikantů. Vyprávění hudební osobnosti o svém životě, inspiraci, rodině i přátelích, spoluhráčích a dalších zajímavostech.

 • Kdo umí, ten umí

  Ne nadarmo se říká, že Češi mají zlaté české ručičky.

 • Zálety Aleny Zárybnické

  To si nemůžete nechat ujít. Vypravte se s oblíbenou televizní moderátorkou každý týden na zálety!

 • Vltavín

  Co možná nevíte o kraji, kde jsme doma.