Domenico Starnone: Tkaničky. Příběh jedné rodiny a jednoho manželství

Příběh jedné rodiny, jednoho manželství, vyprávěný ze tří úhlů pohledu. Slovo v něm dostává opuštěná manželka a matka, nevěrný manžel, který se opět vrátil k rodině, a již dospělá dcera.

Čtou: Klára Suchá, Pavel Soukup a Bára Šporclová Kodetová
Připravila: Marina Feltlová
Napsal: Domenico Starnone
Překlad: Alice Flemrová
Hudba: Ondřej Gášek
Režie: Izabela Schenková
Premiéra: 1. 11. 2020

Každý z nich jako by vyprávěl jiný příběh. Každý má svou pravdu, svou vinu, svá příkoří a svou pomstu. Všichni hledají způsob, jak s těmito závazky žít a jak nalézt rovnováhu mezi povinnostmi a osobními touhami.

Co poslouchat při běhu nebo jako kulisu v práci? Poslouchejte živě ve vysílání Českého rozhlasu Dvojky anebo ještě týden po odvysílání zdarma na jejím webu. Stránka Hry a četba nabízí mluvené slovo zdarma on-line ještě týden po odvysílání. Audioknihy nejde stáhnout. Některé tituly můžete najít ke stažení na webu Radioteka.cz. Další audioknihy zdarma najdete i jako podcast na portálu mujRozhlas.

autor: Tvůrčí skupina Drama a literatura
Spustit audio

Nejnovější hry a četba

E-shop Českého rozhlasu

Sestru se mi nikdy nepodařilo dočíst. Citlivého člověka jsem poslechla až do konce.

Iva Jonášová, ředitelka Vývoje a výroby

citlivy_clovek.jpg

Citlivý člověk

Koupit

Nový román českého básníka, prozaika, překladatele a publicisty, ve kterém se prolínají groteskní a tragické prvky a který vypráví příběh ze žhavé současnosti. Jáchym Topol získal za tento titul Státní cenu za literaturu.