Bolí vás záda? Pár praktický cviků vám pomůže! Minutová videa

2. únor 2015

Chůze přes palce, cviky na bederní, hrudní a krční páteř… Jak na bolest zad, v instruktážních videích rubriky Styl radí chiropraktik Vinci László.

Po celý týden jste v rubrice Styl v Dopoledni s Dvojkou mohli dostat rady na pomoc od bolesti páteře. Přinášíme vám teď několik krátkých videí pro ilustraci.

Technika správné chůze

Od bolesti páteře vám pomůže třeba i obyčejné chození. Odložte prášky a pokuste bolesti doslova předejít chůzí přes palce.

Jak posílit bederní páteř

Také posílením bederní páteře pomůžete eliminovat problémy se zády. Nemusíte ani navštěvovat fitka. Tenhle cvik můžete provádět kdekoli kdykoli.

Jak posílit krční páteř

Cítíte bolest v oblasti krční páteře? Kromě nastydnutí za to často může sedavé zaměstnání nebo přeležení. I na to vám chiropraktik Vinci László poradí jednoduchý cvik.

Cvik na zamrzlé rameno

„Zamrzlé“ rameno! Zná ho asi většina z nás. Zbavte se ho bez zbytečné návštěvy doktora.

autor: Anna Kudláčková
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...