„Ani jsem nevěděla, že hraju s hvězdami.“ Lucie Zedníčková a Šárka Vávrová u Jana Čenského

14. červen 2020
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Šárka Vávrová, Jan Čenský a Lucie Zedníčková

Potkaly jsme se před čtyřmi roky při práci a padly si do oka, říká herečka Lucie Zedníčková, která do studia přišla se svou kamarádkou, psychoterapeutkou Šárkou Vávrovou.

Šárka Vávrová je autorkou knížky Manuál na šťastný život. „Je potřeba pracovat na všech oblastech života. Když máte stres v práci, tak to vede ke zdravotním obtížím,“ říká.

Zjistila, že ji psaní baví. Píše divadelní hru, scénář pro seriál a naspala i román. „Píšu hlavně v noci, a proto neustále posouvám klienty na pozdější hodinu.“

Lucie Zedníčková stála před kamerou už od svých pěti let. „Byli jsme taková partička dětí v pořadu Televizní dívánky Štěpánky Haničincové. Když mi bylo kolem jedenácti, tak jsem měla tu čest hrát ve filmu Láska mezi kapkami deště. Tehdy jsem si ani neuvědomovala, že hraju s takovými hvězdami, jako byl Menšík.“

Tajné přání? Cvičit s delfíny

Šárka si v závěrečném kvízu správně tipla, co Lucii udělá radost. „Je to jakákoliv změna ze zaběhnutých kolejí, třeba výlet k moři.“ Lucie Zedníčková také prozradila, co by dělala, kdyby nebyla herečkou. Cvičila by s delfíny.

Má Lucie Zedníčková vysněnou roli? Proč už nechce riskovat? Objevují se teď u Šárky Vávrové klienti s depresí?

autoři: Jan Čenský , zk
Spustit audio

Související