Zradil mě můj nejbližší člověk, smutně se svěřuje Dagmar Patrasová

7. červenec 2020

Idol dětí mnoha generací má s poskytováním rozhovorů špatné zkušenosti.  Z opatrnosti jich už moc nedává. Dnes udělala výjimku v pořadu Blízká setkání Aleše Cibulky.

„Bulvár mě terorizuje už 5 let, nedá se na to zvyknout a nedá se s tím ani bojovat. Proto už raději nikde nic neříkám, beztak si rozhovor vymyslí sami,“ stěžuje si Dagmar Patrasová.

„V dobách mojí největší  popularity se na nás jezdili dívat na chalupu zájezdy turistů. Dokonce si lidi pronajímali zájezdní letadla a létali nám nad zahradou. Bulvár bohužel podpořil i můj nejbližší člověk. Zradil mě, aby se přestalo psát, že má milenku."

Zákeřná potvora

Bulvár ji zraňoval nejvíc kvůli dětem. Její dcera Anička bojuje s rakovinou. „Je to hrozně těžký, pro syna a snad i pro manžela. Vždyť tý holce je 24 let, miluje zvířata, všem pomáhá, stará se o různé nadace. Ta si tohle učitě nezasloužila!“ říká Patrasová s pohnutím v hlase. „Pere se statečně a teď už jí začínají růst vlásky.“

Čím chtěla být jako malá? Proč odmítala erotické scény? Co plánuje se svým italským přítelem?  

autoři: Aleš Cibulka , mis

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Lidský faktor jsem znal jako knížku, ale teprve s rozhlasovým zpracováním jsem ho dokonale pochopil...

Robert Tamchyna, redaktor a moderátor Českého rozhlasu Dvojka

Lidský faktor

Lidský faktor

Koupit

Točili jsme zajímavý příběh. Osoby, které jsme hráli, se ocitaly ve vypjatých životních situacích, vzrušující práce pro herce a režiséra. Během dalšího měsíce jsme Jiří a já odehrané repliky svých rolí žili. Fantasmagorické situace posledního dílu příběhu se staly naší konkrétní každodenností. V srpnu Jiří Adamíra zemřel. Lidský faktor byla naše poslední společná práce.“ Hana Maciuchová