Zpěvák a idol dívek Vlastimil Horváth je pátečním hostem Dvojky

První otázku, třeba tu Vaši, mu Stáňa Lekešová položí hned po zprávách v 11:00 hodin. Ptejte se, vítěze druhé řady zpěvácké soutěže SuperStar Vlasty Horvátha, přímo v našem formuláři.

Zeptáme se, co mu soutěže dala i vzala, jak se mu daří skládat nové písničky a kde ho můžeme vidět a slyšet. Ptát se samozřejmě můžete i vy a to prostřednictvím e-mailové adresy jejakaje@rozhlas.cz.

Vlastmil Horváth
Narodil se 18. října 1977 ve Vlašimi.
Vystudoval SOU stavební v Praze, obor tesař.
Po civilní službě, kterou vykonával v benešovské nemocnici, pracoval 7 let jako řidič a skladník ve firmě s autoelektronikou.
10. září 2005 se oženil se svou dlouholetou přítelkyní Markétou.
14. března 2011 se mu narodila dcera Linda. Již od malička se u něj projevovalo hudební a sportovní nadání.
Od druhé třídy navštěvoval lidovou školu umění – obor klavír. V dalších letech se přidala i kytara a bicí. V patnácti letech se stává členem rodinné taneční kapely (klávesy, zpěv).
více na ofic. stránce hosta

Vlasta Horváth

V prázdninovém magazínu nás toho ale od rána čeká mnohem více. Pravidelná soutěž začíná hned po 9:00 hodině. Již třetí týden také vysíláme dopolední, krátkou prázdninovou četbu na pokračování, která na posluchače Dvojky čeká vždy od pondělí do pátku od 9:30 hodiny.

Od 30. července do 3. srpna to bude z knihy Jiřiny Šejbalové "Vaříme na chatě".
Kniha má svůj půvab hned ve svých dvou rovinách: Jednu tvoří mozaika vzpomínek na herecké kolegy a kolegyně, přátele od divadla i z jiných oborů. Druhá rovina je složena z kuchařských receptů samotné autorky nebo receptů těch, s nimiž se potkala a jejichž jídlo v přátelské společnosti ochutnala

Po 10:00 nás pak čeká poradna, na svět se podíváme Ježkovýma očima a čeká nás i Styl s Alenou Kumstýřovou.

Pozn. internetové redakce:
Audiozáznam této četby najdete, do hodiny po odvysílání, na našem webu. Pozor! Pouze ve streamu a pouze po dobu jednoho týdne!