Ať žije divadlo! Ať žijí knížky! Český rozhlas Dvojka spouští 12hodinový živý maraton na podporu české kultury
Jan Cina
9. duben 2020
Herec ve vysílání Odpoledne s Dvojkou pozval na svoje dnešní Okenní divadlo. Dvojka ho bude streamovat ve videu na svém facebookovém profilu dnes v 16:00.
Související
-
Pavel Kosatík: Kultura trpí nejen komerčně. Karanténa nás vhání do pomyslných jeskyní
Řada menších kulturních institucí a podniků v důsledku karantény doslova bojuje o přežití. Strádáme ale i v důsledku nedostatku mezilidského kontaktu, varuje publicista.
-
Jak přežít karanténu? Máme pro vás tipy k poslechu
Probrali jsme se za vás archivem a vytipovali jsme to nejlepší. Najdete tu nečekané chuťovky pro fanoušky Historie zločinu, milovníky Toulek českou minulostí a dalších.
Více o tématu
E-shop Českého rozhlasu
Kdo jste vy? Klára, nebo učitel?
Tereza Kostková, moderátorka ČRo Dvojka


Jak Klára obrátila všechno vzhůru nohama
Knížka režiséra a herce Jakuba Nvoty v překladu Terezy Kostkové předkládá malým i velkým čtenářům dialogy malé Kláry a učitele o světě, který se dá vnímat docela jinak, než jak se píše v učebnicích.