Výlety - 30. července

Zámek Buchlovice.JPG

V sobotu 30. července vypukne na zámku v Buchlovicích další ročník festivalu česneku. Vypravíme se na něj i s rozhlasovým výletnickým stanem, do kterého se opět usadí moderátor Pavel Kudrna.

Populární gastronomická a kulturní akce bude probíhat mezi 10:00 a 18:00 hodinou nejen v prostorách zámku samotného, ale i v zámecké zahradě a částečně i v centru městečka.
Pěstitelé česneku jistě ocení konzultační a poradenské pracoviště. Mlsné jazýčky potěší degustace pokrmů s vůní česneku. Rodiče mohou své ratolesti zaměstnat v tvořivé dílně a soutěžní sekci. Ani dospělí soutěživí jedinci však nepřijdou zkrátka. Vedle prestižních soutěžních klání, jako je třeba pěstitelská soutěž o nejhmotnější česnek, si můžete zasoutěžit i s trochou recese. Hlavním lákadlem této disciplíny bude již osmý ročník Mistrovství ČR v plivání česneku na dálku. Podrobnosti o akci

V sobotu 30. července na zámku v Buchlovicích vypukne další ročník festivalu česneku. Populární gastronomická a kulturní akce bude probíhat mezi 10. a 18. hodinou nejen v prostorách zámku samotného, ale i v zámecké zahradě a částečně i v centru městečka.
Pěstitelé česneku jistě ocení konzultační a poradenské pracoviště. Mlsné jazýčky potěší degustace pokrmů s vůní česneku. Rodiče mohou své ratolesti zaměstnat v tvořivé dílně a soutěžní sekci. Ani dospělí soutěživí jedinci však nepřijdou zkrátka. Vedle prestižních soutěžních klání, jako je třeba pěstitelská soutěž o nejhmotnější česnek, si můžete zasoutěžit i s trochou recese. Hlavním lákadlem této disciplíny bude již osmý ročník Mistrovství ČR v plivání česneku na dálku.

Náš stan a návštěvníci.JPG