Všechno, co jste chtěli vědět o chovu králíků jako domácích mazlíčků. I s chatem s odborníkem

16. březen 2018

Jaká plemena jsou vhodná pro to, abychom je měli doma jako domácí mazlíčky? Čím se vyznačují a čím se od sebe liší? Na otázky odpovídal v pátek 16. března v 10:30 odborník Jindřich Šíp.

Také chce vaše dítě domácího mazlíčka, ale psa ani kočku mu dopřát nemůžete? A co takhle králíčka? Jsou to milí a přítulní společníci, kteří jsou poměrně nenároční. Zato radosti přinesou hodně. Jsou vděční a dají se s trochou trpělivosti i vycvičit. Je ovšem otázkou, co si při jeho pořízení připravit. Nabídka klecí, podestýlek a krmiva je velká a pro chovatele začátečníky je trochu problém vybrat to pravé. Je taky třeba zvážit jaké plemeno vybrat.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...