Velké osudy Agathy Christie. Jaké by to bylo, kdyby se potkala s Herculem Poirotem?

1. leden 2021

Taťjana Medvecká jako Agatha Christie, Petr Kostka v roli detektiva Hercule Poirota. Jaké by to bylo, kdyby si mohli popovídat? K poslechu do pátku 8. ledna 2020. 

Účinkují: Taťjana Medvecká, Petr Kostka, Otto Lackovič, Bohumila Dolejšová a Hana Matoušková
Napsal: Pavel Kácha
Režie: Ivan Holeček
Natočeno: v roce 2000

Jsme svědky schůzky jisté mladé dámy s poněkud podivným, pečlivě ustrojeným mužem. Budeme trochu nediskrétní, ale možná pochopíme, co způsobilo, že se ona mladá dáma stala světově proslulou spisovatelkou. A role toho gentlemana je tu prostě nenahraditelná...

Co poslouchat při běhu nebo jako kulisu v práci? Poslouchejte mluvené slovo a čtené pohádky na dobrou noc ještě týden po odvysílání on-line zdarma na portálu mujRozhlas. Audioknihy nejde stáhnout. Některé tituly můžete najít ke stažení nebo jako podcast na webu Radioteka.cz.

Spustit audio

Související

Nejnovější hry a četba

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...