O pořadu Vaření za hubičku s Romanem Paulusem

Dáváme jídlu druhou šanci. Jak vařit chutně, levně a beze zbytků? Poslechněte si rychlé recepty beze zbytků, které pro vás exkluzivně připravil Roman Paulus ve spolupráci s Potravinovou bankou.

Vaření za hubičku nabízí řešení, jak vařit chutně, levně, a jak zpracovat veškeré suroviny do poslední slupky. Pojďte dát s Dvojkou potravinám druhou šanci.

Ve spolupráci s Potravinovou bankou a šéfkuchařem Romanem Paulusem jsme pro vás připravili osm rychlých a chutných receptů. Všechny z běžně dostupných surovin.

Ke každému receptu navíc najdete na stránce pořadu i autentické video z přípravy jídla Romanem Paulusem přímo v kuchyni Potravinové banky. Zjistíte, že k tomu, abyste se dobře najedli, nepotřebujete tisíce korun. Potřeba jsou jen dobré nápady.

Roman Paulus přináší inspiraci pro každého.

Historie:
Pořad se vysílal od 4. do 17. října 2021

Tento pořad se již nevysílá

Pořad připravují

Další pořady

 • Pochoutkový rok

  Kulinární průvodce pro všechny milovníky jídla. V pořadu vyhlašujeme soutěž o váš nejlepší recept – tentokrát na sladko. Vítěz získá vybavení do kuchyně za 100 000 Kč.

 • Česká dvanáctka

  Hitparáda nových českých písniček populární hudby.

 • Nedělní Kolotoč M. Jagelky

  Kaleidoskop humoru, archivních návratů, vzpomínek na doby zašlé prachem, zajímavých písničkových příběhů a záludností českého jazyka na nedělní či sváteční odpoledne.

 • Desky, pásky, vzpomínky

  Písničky, které provázely život slavných muzikantů. Vyprávění hudební osobnosti o svém životě, inspiraci, rodině i přátelích, spoluhráčích a dalších zajímavostech.