O pořadu Vaření za hubičku s Romanem Paulusem

Dáváme jídlu druhou šanci. Jak vařit chutně, levně a beze zbytků? Poslechněte si rychlé recepty beze zbytků, které pro vás exkluzivně připravil Roman Paulus ve spolupráci s Potravinovou bankou.

Vaření za hubičku nabízí řešení, jak vařit chutně, levně, a jak zpracovat veškeré suroviny do poslední slupky. Pojďte dát s Dvojkou potravinám druhou šanci.

Ve spolupráci s Potravinovou bankou a šéfkuchařem Romanem Paulusem jsme pro vás připravili osm rychlých a chutných receptů. Všechny z běžně dostupných surovin.

Ke každému receptu navíc najdete na stránce pořadu i autentické video z přípravy jídla Romanem Paulusem přímo v kuchyni Potravinové banky. Zjistíte, že k tomu, abyste se dobře najedli, nepotřebujete tisíce korun. Potřeba jsou jen dobré nápady.

Roman Paulus přináší inspiraci pro každého.

Historie:
Pořad se vysílal od 4. do 17. října 2021

Tento pořad se již nevysílá

Další pořady

 • Desky, pásky, vzpomínky

  Písničky, které provázely život slavných muzikantů. Vyprávění hudební osobnosti o svém životě, inspiraci, rodině i přátelích, spoluhráčích a dalších zajímavostech.

 • eRko

  Magazín o Českém rozhlase. Novinky z vysílání, zajímavosti ze zákulisí, rozhovory se zajímavými lidmi i soutěž o ceny. Moderuje Jan Kovařík.

 • Pochoutkový rok

  Kulinární magazín spojený s exkluzivní soutěží – přihlaste své jedinečné recepty a vyhrajte kuchyňské ceny v celkové hodnotě 100 000 Kč. Přihlaste se zde >>

 • Oldies jako na dlani

  Pořad nabízí pohled odjinud. Historická fakta, vztahující se k interpretům i skladbám. Informace, které jinde neuslyšíte.