V pátečním „Je jaká je“ se budeme věnovat interiérovému návrhářství

29. březen 2013

Jak postupovat při zařizování bytu či domu? Jak vybírat dispozici, kde a jak hledat barvy a nábytek?

To vše nám poví ředitelka designové školy Intermezzo Jana Hradecká.
Dozvíme se, že návrhář vedle své práce působí i jako klientův manželský poradce a psycholog a také to, jak bydlí lidé v USA, Austrálii a Anglii, kde studovala.
K poslechu Dvojky zve Stáňa Lekešová.

Své dotazy můžete psát na e-mail: jejakaje@rozhlas.cz.


Jana Hradecká
absolventka Umělecké Školy Designu a DesignŠkoly. Vždy je to klient se svými požadavky a pocity, kdo stojí v centru naší pozornosti a k úspěšnému završení naší práce se nemůžeme dostat jinak než dialogem s ním. Klademe velký důraz na detail a řemeslné zpracování. Velmi nám záleží na tom, aby věci i po letech fungovaly tak jak mají, a proto jsme si vytvořili síť šikovných a především spolehlivých truhlářů, interiérových malířů, štukatérů, kovářů, pasířů, obkladačů a dalších řemeslníků.
zdroj: www.intermezzo.cz


Příběhy slavných dnes naposledy připomenou Františka Nepila, spisovatele, vynikajícího vypravěče, scenáristu a významnou osobnost světové historie.
Poslouchejte od pondělí do pátku vždy po 9:30. Chybět nebude ani tradiční soutěžní otázka.

František Nepil

Užitečné rady přinese poradna po 10:00 hodině, čeká nás Styl s Alenou Kumstýřovou nebo rubrika věnovaná 90. výročí Českého, resp. Československého, rozhlasu. Nahlédneme i do světa prostřednictvím zahraničních zpravodajů ČRo.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.