V pátečním „Je jaká je“ se budeme věnovat interiérovému návrhářství

29. březen 2013

Jak postupovat při zařizování bytu či domu? Jak vybírat dispozici, kde a jak hledat barvy a nábytek?

To vše nám poví ředitelka designové školy Intermezzo Jana Hradecká.
Dozvíme se, že návrhář vedle své práce působí i jako klientův manželský poradce a psycholog a také to, jak bydlí lidé v USA, Austrálii a Anglii, kde studovala.
K poslechu Dvojky zve Stáňa Lekešová.

Své dotazy můžete psát na e-mail: jejakaje@rozhlas.cz.


Jana Hradecká
absolventka Umělecké Školy Designu a DesignŠkoly. Vždy je to klient se svými požadavky a pocity, kdo stojí v centru naší pozornosti a k úspěšnému završení naší práce se nemůžeme dostat jinak než dialogem s ním. Klademe velký důraz na detail a řemeslné zpracování. Velmi nám záleží na tom, aby věci i po letech fungovaly tak jak mají, a proto jsme si vytvořili síť šikovných a především spolehlivých truhlářů, interiérových malířů, štukatérů, kovářů, pasířů, obkladačů a dalších řemeslníků.
zdroj: www.intermezzo.cz


Příběhy slavných dnes naposledy připomenou Františka Nepila, spisovatele, vynikajícího vypravěče, scenáristu a významnou osobnost světové historie.
Poslouchejte od pondělí do pátku vždy po 9:30. Chybět nebude ani tradiční soutěžní otázka.

František Nepil

Užitečné rady přinese poradna po 10:00 hodině, čeká nás Styl s Alenou Kumstýřovou nebo rubrika věnovaná 90. výročí Českého, resp. Československého, rozhlasu. Nahlédneme i do světa prostřednictvím zahraničních zpravodajů ČRo.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Starosvětské příběhy lesníků z časů, kdy se na Šumavě ještě žilo podle staletých tradic.

Václav Žmolík, moderátor

Karel Klostermann Ze světa lesních samot

Ze světa lesních samot

Koupit

Román klasika české literatury zobrazuje dramatické změny poměrů na česko-bavorském pomezí v posledním čtvrtletí 19. století, kdy ustálený životní řád "světa lesních samot" narušila živelná katastrofa.