V Odpoledni s Dvojkou nás navštíví Karel Gott

Karel Gott v pardubickém studiu

I dnes vám nabídneme prázdninovou soutěž o pobyt v některých našich lázních, wellness hotelech nebo rekreačních zařízeních. Každý týden hrajeme o jeden pobyt, v tomto týdnu o víkendový pobyt v Babylonu v Libeci.

Stačí poslouchat a z uváděných indícií dát dohromady hledané místo, předmět, osobnost či něco jiného. Pokud budete v tom kterém dni první, kdo hádanku vyluští, vyhraje malý dárek a zároveń se dostane do pravidelného čtvrtečního losování. Šance je v losování tedy obrovská.
A jisté změny doznala i naše soutěž, kterou uvádíme ve 13:30. Po celé léto budete slýchat ukázky z CD, která vydává Radioservis a z ukázky budou vycházet i otázky.
A co dalšího nabídne dnešní odpolední vysílání s moderátorem Pavlem Kudrnou?
Představíme skupinu nadšených hudebníků, kteří se nechali inspirovat hudbou našich babiček a dědů. Půjdeme se podívat na rašeliniště na Černé hoře, kde budeme muset dát pozor, abychom neuklouzli. Mohlo by to mít tragické následky. Představíme vám Benedetovu fotbalovou jedenáctku, kde se na nějaký ten rok nehledí a zjistíme, jaké změny čekají plavbu lodí po Vltavě.
Navštíví nás Karel Gott a řeč bude o jeho vystoupení na festivalu Rock for People.
Čeká vás více humoru i hudby. A taky pravidelný moderátor Pavel Kudrna.

Odpolednem nás opět provede mezi 13:03 a 16:00 hodinou moderátor Pavel Kudrna.