V Nostalgickém muzeu zavládla Pogoda

Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Sandra Pogodová si stoupla také za mikrofon a zazpívala několik známých písniček

Pogodovi. Rodina plná zábavy. Otec s dcerou. Letošní čerstvý sedmdesátník, hudebník a divadelník Richard Pogoda a herečka a zpěvačka Sandra Pogodová.

Sandra hraje ve filmech, v televizi i na divadle. Ráda cestuje. Rok pobývala v Americe a často také vystupuje se svým otcem.

Richard Pogoda hraje na klavír a zpívá. Kdysi spolupracoval třebas s Pavlem Dostálem, ale také s Miroslavem Horníčkem. Dnes má spolu se Sandrou úctyhodný repertoár: nejen písně z vlastní tvorby, ale také z tvorby protagonistů Osvobozeného divadla a divadla Semafor.

Richard vzpomínal na své rodiče a na prostředí, ve kterém vyrůstal. Ale hlavně na svého spolužáka, pozdějšího dramatika, herce a nakonec ministra kultury Pavla Dostála, který od dětství ovlivňoval jeho životní dráhu.

Sandra zase vzpomínala na své dětství. Poznamenané mnoha rodinnými přáteli: herci, zpěváky a výtvarníky. Oba dva se také postarali o hudební vložku pořadu. Dohromady si zahráli několik písniček ze svého vyhlášeného repertoáru.

Záznam pořadu naleznete v iRadiu.

Spustit audio