V čas Velikonoc nabídne Dvojka tři bohoslužby

5. leden 2015

V období, kdy si celý křesťanský svět připomíná zmrtvýchvstání Ježíše Krista, nabídneme věřícím na Dvojce ČRo přímé přenosy hned tří bohoslužeb.

Do farního sboru Slezské církve evangelické augsburského vyznání v Třanovicích pozveme 6. dubna od 17:00 hodin. Velkopáteční bohoslužbu zde bude sloužit biskup Jan Waclawek.

Na Boží hod velikonoční si můžeme poslechnout sváteční bohoslužbu Církve římskokatolické. Vysílat ji budeme v neděli 8. dubna od 9:00 hodin z kostela Matky Boží před Týnem na pražském Staroměstském náměstí.

Poslední z trojice bohoslužeb sloužených v čas velikonoční přinese Dvojka v pondělí 9. dubna. V přímém přenosu navštívíme modlitebnu Českobratrské církve evangelické na pražských Vinohradech. Kázat bude od 9:00 hodin farářka Ester Čašková.

autor: Ingrid Tognerová
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Nenechte si ujít kouzlo staré Číny s Hankou Maciuchovou

Ondřej Kepka, režisér a moderátor

Ondřej Kepka

Tajný deník čínské císařovny

Koupit

Románové zpracování životního příběh císařovny vdovy Cch'-si, která se jako mladá dívka Jehonala stala konkubínou císaře a díky mimořádné inteligenci, intrikám i krutosti dokázala postupně vystoupat na vrchol a na půlstoletí se stát faktickou vládkyní Číny.