Tobogan s Radůzou

Radůza a Tobogan Jaroslava Duška

Tobogan s Jaroslavem Duškem si získal své obdivovatele i kritiky. Ani ti druzí ale nemohou popřít, že nový moderátor přivedl na jeviště Divadla U Hasičů, a tím i do vysílání Českého rozhlasu 2 - Praha, osobnosti, které stojí za to poznat. Některá jména většina z nás slyšela poprvé, jiná známe, ale z lidí, kteří je nosí, známe jen malé střípky. Patří k nim i listopadový host Toboganu Radůza. Klikněte na titulek, dozvíte se více.

Česká zpěvačka, multiinstrumentalistka a skladatelka si po studiích na gymnáziu a nadokončené nástavbě sociálně-správní vydělávala hraním po pražských ulicích, ale také po francouzských, ruských, norských a anglických městech. Dva roky také vyučovala hudební výchovu na soukromém gymnáziu. V roce 1993 se potkala se Zuzanu Navarovou, která jí nabídla spoluúčast na koncertě Konec české kultury - ne! a tím dala jejímu životu jiný směr.
Co o sobě Radůza prozradí, v Toboganu 11. listopadu, Jaroslavu Duškovi, nevíme. Ale jsme si jistí, že mnoho otázek pro ni bude mít i devítiletý nevidomý Robert Lombini, který již teď provozuje vlastní internetové rádio. A možná přijde i ... Ale to ještě nemůžeme slíbit.
Každopádně doporučujeme naladit si v 11:05 hodin Český rozhlas 2 - Praha.

Radůza