Tobogan - 21.10.

Tobogan

Podle Karla Čapka je září měsícem zrající révy, a říjen? To je čas užívání si plodů. Hrozny přes které přešel první mráz bývají nejsladší a já doufám, že stejně si vychutnáme i "Pozdní sběr Aleše Cibulky", sestřih ze tří Toboganů, ve kterých uslyšíme neznámé historky z úst známých tváří - bývalých hlasatelů. Klikněte na titulek, dozvíte se více.

Na své začátky zavzpomínají Heda Čechová, Milena Vostřáková, Alexandr Hemala nebo Marie Retková, zazpívá nám Iveta Kováčová a zahraje Pavel Šporcl. Ten také prozradí zajímavosti ze svého života a jeho vyprávění opatří glosami Petr Nárožný. Určitě vás zaujmou názory Cyrila Höschla, který má mezi posluchači Českého rozhlasu 2 - Praha velký okruh obdivovatelů a výběr doplní ukázky z Toboganu, ve kterém vystoupily ratolesti známých osobností. Nepochybně si vychutnáte indiskrétní poznámky Vítka Zárybnického nebo urputnou snahu Aleše Cibulky o interwiev s malou Sárou Viewegovou.
V sobotu 21. října tedy z Divadla U Hasičů vysílat nebudeme. Dopolední hodinka mezi 11:05 a polednem bude ale patřit, stejně jako vždy, Toboganu, který bude stejně dobrý a lahodný jako víno z pozdního sběru.

Související články:
Vyhlašujeme soutěž TOBOGANU
Neviditelný Tobogan - 28.10.
Tobogan s Radůzou