Tobogan - 13.12. (Manželé Havlovi III.)

Manželé Havlovi budou již potřetí v Toboganu! Aleš Cibulka, i všichni přítomní diváci v Divadle U Hasičů, je budou moci přivítat 13. prosince. A témat k povídání bude jistě dost. Václav Havel uvedl v uplynulých dvanácti měsících, na česká i zahraniční jeviště, svou hru Odcházení.

Také převzal mj. Cenu Jaroslava Seiferta za rok 2008, Cenu Karla Čapka a významnou německou cenu Point-Alpha za zásluhy o jednotu Německa a Evropy. A jistě se zájmem sledoval i reakce na film Občan Havel. Paní Dagmar se vrátila k divadelnímu i filmovému hraní, oba pokračují v práci pro svou nadaci Vize 97 a podporují různé studentské a kulturní projekty. Společně překonali různé zdravotní potíže, podnikli delší cestu do Ameriky a stali se prarodiči.
Prozradí nám i tentokrát své názory, pocity a vzpomínky? Uvidíme (uslyšíme) v Toboganu, který vysílá Český rozhlas 2 - Praha 13. prosince krátce po 11:05.

Manželé Havlovi v Toboganu

Otázky, které chcete položit manželům Havlovým, posílejte na e-mail tobogan@rozhlas.cz nebo poštou na naši známou adresu:
Český rozhlas 2 - Praha
Tobogan
Vinohradská 12
120 99 Praha 2.
Odpovědi uslyšíte přímo v živém vysílání po 11:05 hodině.