O pořadu Tlučhořovi

Nekonečný improvizovaný rozhlasový sitcom Oldřicha Kaisera a Jiřího Lábuse.

Komediální seriál ze života jedné rodinky paroduje nešvary české společnosti. Je výjimečný nejen svým trváním, ale i tím, že vzniká improvizací. Všechny postavy vytváří jen dva herci. Pořad jsme na Dvojce vysílali do prosince 2020. 

Stahujte v mp3

Každý díl seriálu si můžete stáhnout zdarma jako mp3 a poslouchat off-line kdekoli v mobilu, v autě, při běhání, cvičení nebo jako kulisu při práci. Jako podcast ho najdete v aplikaci mujRozhlas, na Spotify nebo v podcastových čtečkách.

Vybrané díly můžete poslouchat on-line na našem YouTube kanálu.

Další rozhlasové komedie, humoristické audioknihy, skeče a scénky nebo mluvené slovo najdete na stránce Hry a četba k on-line poslechu zdarma ještě týden po odvysílání. A někdy i déle. Výběr těch nejlepších pak na speciální stránce. Příjemný poslech→

Historie

Seriál Tlučhořovi se původně vysílal pod názvem Rodinka aneb Byli jsme a budem. Do pravidelného vysílání Dvojky se vrátil v září 2012 po více než pětileté přestávce.

Do prosince 2014 se každý všední den ráno v 7:15 vysílal také pořad Jak to vidí Tlučhořovi, kde Oldřich Kaiser a Jiří Lábus v desítkách postaviček reagovali na aktuální dění podobně jako renomované osobnosti pořadu Jak to vidí...

Tento pořad se již nevysílá

Poslední záznamy

Pořad připravují

Další pořady

 • Hobby magazín

  Pořad pro všechny, kteří se neradi nudí.

 • Retro

  Přibližujeme vám známé i zapomenuté osobnosti z historie populární hudby.

 • Desky, pásky, vzpomínky

  Písničky, které provázely život slavných muzikantů. Vyprávění hudební osobnosti o svém životě, inspiraci, rodině i přátelích, spoluhráčích a dalších zajímavostech.

 • Česká dvanáctka

  Hitparáda nových českých písniček populární hudby.