O pořadu Tlučhořovi

Nekonečný improvizovaný rozhlasový sitcom Oldřicha Kaisera a Jiřího Lábuse.

Komediální seriál ze života jedné rodinky paroduje nešvary české společnosti. Je výjimečný nejen svým trváním, ale i tím, že vzniká improvizací. Všechny postavy vytváří jen dva herci. Pořad jsme na Dvojce vysílali do prosince 2020. 

Stahujte v mp3

Každý díl seriálu si můžete stáhnout zdarma jako mp3 a poslouchat off-line kdekoli v mobilu, v autě, při běhání, cvičení nebo jako kulisu při práci. Jako podcast ho najdete v aplikaci mujRozhlas, na Spotify nebo v podcastových čtečkách.

Vybrané díly můžete poslouchat on-line na našem YouTube kanálu.

Další rozhlasové komedie, humoristické audioknihy, skeče a scénky nebo mluvené slovo najdete na stránce Hry a četba k on-line poslechu zdarma ještě týden po odvysílání. A někdy i déle. Výběr těch nejlepších pak na speciální stránce. Příjemný poslech→

Historie

Seriál Tlučhořovi se původně vysílal pod názvem Rodinka aneb Byli jsme a budem. Do pravidelného vysílání Dvojky se vrátil v září 2012 po více než pětileté přestávce.

Do prosince 2014 se každý všední den ráno v 7:15 vysílal také pořad Jak to vidí Tlučhořovi, kde Oldřich Kaiser a Jiří Lábus v desítkách postaviček reagovali na aktuální dění podobně jako renomované osobnosti pořadu Jak to vidí...

Tento pořad se již nevysílá

Poslední záznamy

Pořad připravují

Další pořady

 • eRko

  Magazín o Českém rozhlase. Novinky z vysílání, zajímavosti ze zákulisí, rozhovory se zajímavými lidmi i soutěž o ceny. Moderuje Jan Kovařík.

 • O češtině od A do Z

  O mně i mě, s i z i y. Praktická škola naší mateřštiny s Michalem Jagelkou a jazykovým expertem Alexem Röhrichem.

 • Srdcovky od Dvojky

  Výlet proti proudu času do dob, kdy hudba měla nejen rytmus, ale i melodii.

 • Česká dvanáctka

  Hitparáda nových českých písniček populární hudby.