Silvestrovský speciál Klubu Evergreen

Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Jan Smigmator a Dasha

Silvestrovským speciálem Klubu Evergreen završíme první kalendářní rok nového pořadu Českého rozhlasu Dvojka. Věříme, že krásnými písničkami, které máme tak rádi, ale i hudebními zajímavostmi nás budou jeho autoři těšit i v roce příštím.

Na Silvestra pro nás vybrali opravdové hudební lahůdky, z nichž některé budou mít svou rozhlasovou premiéru! Zazní také unikátní živé snímky z koncertů, které možná nikdy neměly proniknout na veřejnost! Proč? To se dozvíme až na Silvestra v Klubu Evergreen, který odvysílá Dvojka v mimořádném čase krátce po 9:00.
Zpívat nám budou Frank a Nancy Sinatrovi , Elvis Presley, Rod Stewart s Ellou Fitzgerald, Aťka Janoušková s Jiřím Popperem, Richard Adam, hudební excentrik Richard Cheese ale i Jan Smigmator a další.

Na Štědrý den tomu bylo přesně rok, co u rozhlasových mikrofonů zasedli mladí talentovaní zpěváci Dasha a Jan Smigmator a začali vysílat svůj hudební pořad Klub Evergreen. Ten se za necelý rok vysílání zařadil mezi nejúspěšnější pořady stanice a neustále si získává nové a nové příznivce.