Silvestr 2008 s Českým rozhlasem 2 - Praha

Nechcete být s námi na Silvestra? Konec roku 2008 totiž budeme slavit v Atriu Studiového domu Českého rozhlasu, a to s našimi posluchači. Již dopoledne, v Hostu do domu, přivítá moderátor Pavel Kudrna své kolegy, kteří snad na sebe prozradí i něco více než je na webových stránkách stanice.:-) Už teď pozvání přijali Zita Senková, Jan Burda, Robert Tamchyna, Petr Rajchert, Světla Magni, Jiří Vejvoda, a další.

Prozradí co je na práci baví, kdy je naštval nějaký posluchač, co se jim ve vysílání příliš nepovedlo a řadu dalších humorných zajímavostí. A prostřednictvím krátkovlnné vysílačky budeme i na některých místech hlavního města, kde se budou chystat oslavy příchodu nového roku.
Pokud budete chtít slavit s námi, jste srdečně zváni. Stačí, když svou účast právě teď potvrdíte na našem telefonních číslech 22 155 2525 nebo 22 155 3023. Naše produkční si vás poznamenají a to bude vaše vstupenka.
A pak stačí jen poslední den v roce přijít před 8:30 do Římské ulice 13, v Praze 2, kde se vás ujmeme. A tím máte zajištěnou účast na živém silvestrovském vysílání Českého rozhlasu 2 - Praha. A pokud sebou vezmete pár kousků vašeho vánočního cukroví na ochutnání, bude to zajímavé zpestření.