Roušky nás baví! Soutěžte s Lucií Bílou o nejlepší vlastnoručně vyrobenou roušku

25. březen 2020

Lucie Bílá se zavázala, že osobně vybere nejkreativnější posluchačskou roušku a dotyčnému věnuje vlastnoručně vyrobený kousek. Která to byla?

Vítězná rouška soutěže Roušky nás baví!

Vyrobte si roušku, udělejte si selfie a pošlete nám fotku e-mailem na adresu dvojka@rozhlas.cz. Zveřejníme v naší facebookové galerii, ze které pak Lucie Bílá vybere tu nejatraktivnějí. Tak zněla výzva.

„Všechny roušky jsou krásné, některé vtipné, veselé, dokonce i sexy. Ale jedna mě potěšila nejvíc... Myslí na ty nejmenší, kterým se těžko vysvětluje, jak je teď důležité se chránit. Můj vítěz je rouška s dudlíkem,“ rozhodla po týdnu Lucie Bílá.

Roušku, kterou sama ušila, získá N. Skramlíková. V pořadu Dva na Dvojce se Lucie Bílá ještě zavázala, že k tomu pošle 10 křišťálových andílků autorů fotografií, které najdete v této fotogalerii. Jednoho speciálního získá i Tereza Kostková.

Děkujeme všem za krásné fotografie, jsme s vámi!

Spustit audio

Související

E-shop Českého rozhlasu

Mimozemští roboti, červí díry, kosmické elektrárny... je lepší být ve střehu.

Tomáš Vacek, vedoucí Programu celoplošné stanice

vladana.jpg

Komplet 3CD Vladana a Prasopes

Koupit

Co se stane, když se desetiletá holka rozhodne být intergalaktickou strážkyní? Sci-fi seriál o útěku z domova, vzpouře strojů a přátelství s jedním zvláštním kouzelným zvířetem.