Roušky nás baví! Soutěžte s Lucií Bílou o nejlepší vlastnoručně vyrobenou roušku

25. březen 2020
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Moderátor Jirka Holoubek v roušce

Lucie Bílá se zavázala, že osobně vybere nejkreativnější posluchačskou roušku a dotyčnému věnuje vlastnoručně vyrobený kousek. Která to byla?

Vítězná rouška soutěže Roušky nás baví!

Vyrobte si roušku, udělejte si selfie a pošlete nám fotku e-mailem na adresu dvojka@rozhlas.cz. Zveřejníme v naší facebookové galerii, ze které pak Lucie Bílá vybere tu nejatraktivnějí. Tak zněla výzva.

„Všechny roušky jsou krásné, některé vtipné, veselé, dokonce i sexy. Ale jedna mě potěšila nejvíc... Myslí na ty nejmenší, kterým se těžko vysvětluje, jak je teď důležité se chránit. Můj vítěz je rouška s dudlíkem,“ rozhodla po týdnu Lucie Bílá.

Vítězná rouška s dudlíkem

Roušku, kterou sama ušila, získá N. Skramlíková. V pořadu Dva na Dvojce se Lucie Bílá ještě zavázala, že k tomu pošle 10 křišťálových andílků autorů fotografií, které najdete v této fotogalerii. Jednoho speciálního získá i Tereza Kostková.

Děkujeme všem za krásné fotografie, jsme s vámi!

Spustit audio

Související

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.