Reakce šéfredaktora J. Ostrého na ohlasy posluchačů

17. březen 2011

Dvojka Českého rozhlasu vysílá od 31. ledna 2011 podle nového vysílacího schématu. Děkujeme za všechny připomínky (pozitivní i ty kritické) k vysílání naší stanice, které pečlivě sledujeme.

Vzhledem k tomu, že se původní článek Reakce šéfredaktora J. Ostrého na ohlasy posluchačů stal v průběhu času nepřehledným, rozhodli jsme veškeré texty znovu zařadit prostřednictvím odkazů (samozřejmě se zachováním všech diskusních příspěvků posluchačů).

Milé posluchačky, milí posluchači, přátelé a příznivci Dvojky Českého rozhlasu,
Všech kritických připomínek si nesmírně vážím. Každá změna se musí usadit. Já i pracovníci stanice proto věříme ve vaši trpělivost a shovívavost. Ještě jednou Vám děkuji za pochopení a věřím, že Dvojce Českého rozhlasu i celému Českému rozhlasu nadále zachováte přízeň.
S úctou
Jaromír Ostrý
šéfredaktor ČRo 2 - Praha

Jaromír Ostrý.jpg

Reakce šéfredaktora J. Ostrého na ohlasy posluchačů
ZÁZNAM ON-LINE ROZHOVORU S ŠÉFREDAKTOREM J. OSTRÝM ze dne 8. března 2011
Záznam on-line rozhovoru s šéfredaktorem J. Ostrým ze dne 3. února 2011

Výsledky první části výzkumu reakce posluchačů na změny ve vysílání Dvojky Českého rozhlasu najdete v článku Posluchači hodnotili vysílání Dvojky Českého rozhlasu (ze dne 8. března 2011).
AKTUALIZOVÁNO:
Výsledky druhé části výzkumu reakce posluchačů na změny ve vysílání Dvojky Českého rozhlasu najdete v článku Posluchači hodnotili vysílání Dvojky ČRo - II. vlna průzkumu (ze dne 17. března 2011)
AKTUALIZOVÁNO:
Souhrn hlavních zjištění průzkumu mezi posluchači na únorové změny ve vysílání Dvojky Českého rozhlasu najdete v článku Posluchači hodnotí změny ve vysílání Dvojky ČRo pozitivně (ze dne 1. dubna 2011)

upozornění, pozor

Starší články:
Představujeme nové programové schéma Českého rozhlasu Dvojky
Novinky na Dvojce Českého rozhlasu
Proběhl on-line rozhovor s šéfredaktorem Jaromírem Ostrým!

Programové schéma Dvojky Českého rozhlasu
Spustit audio

E-shop Českého rozhlasu

Vždycky jsem si přál ocitnout se v románu Julese Verna. Teď se mi to splnilo.

Václav Žmolík, moderátor

tajuplny_ostrov.jpg

Tajuplný ostrov

Koupit

Lincolnův ostrov nikdo nikdy na mapě nenašel, a přece ho znají lidé na celém světě. Už déle než sto třicet let na něm prožívají dobrodružství s pěticí trosečníků, kteří na něm našli útočiště, a hlavně nejedno tajemství.