Prázdninové Tobogany

Prázdninový Tobogan

Pro všechny milovníky zábavných pořadů (a Toboganu zvláště) jsme na prázdninové soboty připravili upravené reprízy, které vás nejvíce pobavily. (Pod slovem upravené si nepředstavujte cenzuru, ale pouze odstranění delších pauz nebo již skutečně neaktuálních údajů.) Soutěžní otázku, kterou moderátor pokládal vždy v posledních minutách před polednem, ale v letních Toboganech najdete. A možná si jen tak cvičně zkusíte prověřit svou paměť a pozornost. Která témata jsme tedy nachystali?

První červencovou sobotu si připomeneme návštěvu Evy Pilarové a Jana Kolomazníka v bytě Aleše Cibulky a Toboganu v pyžamu. 14. července si poslechneme, jaké patálie prožily se svými potomky Maminky slavných, Jana Šebrlová, Libuše Havelková, Alena Dlouhá. A své poví i zazpívá také Jitka Zelenková. Za týden pak uslyšíme Hlasy slavných, jeden z nejpovedenějších pořadů minulé sezóny s Václavem Knopem, Danielou Bartákovou, Tomášem Černým, Světlanou Lavičkovou a s písničkami Terezy Nekudové.
3. srpna oslaví Karel Fiala neuvěřitelné 82. narozeniny! A my se o jeho vitalitě přesvědčíme při repríze Toboganu s názvem Bejt Karel... Dalšími hosty byli Karel Štědrý, historička Lenka Bobková a kastelán Karlštejna Jaromír Kubů. Písničkami ozdobila toto vydání Yveta Simonová.
Krásné letní dny a nám všem příjemnou hodinku s každým letním Toboganem.

Podrobný plánovaný program vysílání Toboganu najdete na stránce pořadu, tedy ZDE.