Potřebujeme si hrát a sdílet své zážitky? Odpovídá Antonín Parma, jeden ze zakladatelů platformy Magnoli
Co je to platforma Magnoli? Dá se slova diverzita nebo inkluze nahradit přívětivějšími výrazy? Proč je nejen v přírodě, ale i ve společnosti tak důležitá rozmanitost? Čím se trojice dlouholetých přátel snaží inspirovat své internetové sledovatele k naplněnému životu? Co nám přinese pohled na svět dětskýma očima? Jak si může zvýšit sebevědomí člověk po padesátce? Potřebujeme si hrát a sdílet své zážitky? Kdo je podle Antonína Parmy úspěšný a šťastný člověk?
Související
-
Markéta Pilátová: Inkluze má výsledky. Rozdíly mezi žáky ale...
Polovinu školního roku už školy odučily podle nových pravidel inkluze. Mohou se naplnit očekávání, která do nich ministerstvo vložilo? Co si o tom pedagožka myslí?
Více z pořadu
E-shop Českého rozhlasu
Lidský faktor jsem znal jako knížku, ale teprve s rozhlasovým zpracováním jsem ho dokonale pochopil...
Robert Tamchyna, redaktor a moderátor Českého rozhlasu Dvojka


Lidský faktor
Točili jsme zajímavý příběh. Osoby, které jsme hráli, se ocitaly ve vypjatých životních situacích, vzrušující práce pro herce a režiséra. Během dalšího měsíce jsme Jiří a já odehrané repliky svých rolí žili. Fantasmagorické situace posledního dílu příběhu se staly naší konkrétní každodenností. V srpnu Jiří Adamíra zemřel. Lidský faktor byla naše poslední společná práce.“ Hana Maciuchová