Postrádáte pořad Jiřího Anderleho Láska za lásku?

12. prosinec 2015

Od 5. prosince 2015 došlo na Dvojce k programovým změnám. Bylo ukončeno vysílání pořadů, které se reprízovaly. Ale právě proto, že šlo o pořady reprízované, nemusí jejich fanoušci smutnit. Všechny je najdou ve webovém archivu. Navíc pořad Láska za lásku nemizí z vysílání úplně.

Jiří Anderle vytváří už téměř 20 let s neobyčejnou velkorysostí a obdivuhodnou invencí zcela jedinečný pořad Láska za lásku. Bohužel běh času je neúprosný a lidské síly nejsou nevyčerpatelné. Zároveň je úkolem i snahou Českého rozhlasu přinášet posluchačům stále nové nápady a tvůrčí činy.

Pořad Láska za lásku tak nyní uvolňuje prostor pro novou programovou nabídku. V žádném případě ale z vysílání Dvojky nezmizí úplně. Vybrané reprízy i případné nové díly se objeví hlavně ve svátečním programu. V nejbližší době to bude na Boží hod vánoční v pátek 25. prosince 2015 od 17:00.

Celá kolekce dosud odvysílaných dílů (ať už v premiéře nebo v repríze) je taky stále dostupná v audioarchivu na internetových stránkách Českého rozhlasu Dvojka.

Jiří Anderle

Čtěte také

autoři: Jiří Anderle , Český rozhlas Dvojka
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Starosvětské příběhy lesníků z časů, kdy se na Šumavě ještě žilo podle staletých tradic.

Václav Žmolík, moderátor

Karel Klostermann Ze světa lesních samot

Ze světa lesních samot

Koupit

Román klasika české literatury zobrazuje dramatické změny poměrů na česko-bavorském pomezí v posledním čtvrtletí 19. století, kdy ustálený životní řád "světa lesních samot" narušila živelná katastrofa.