Polední minutky Haliny Pawlowské

Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Polední minuty Haliny Pawlowské
0:00
/
0:00

Ať už jdete jen po tom nejlepším masíčku nebo chcete být řádně naměkko, zařídí to originální postřehy „z kuchyně“ Haliny Pawlowské. Má na ně každý všední den v poledne právě jenom tu minutku.

„Dej mi minutku“ je věta, kterou strašně ráda používám. Používám taky minutku v kuchyni, odměřovač času, když vařím vajíčka naměkko, která miluju se sýrem. A můj otec, kdykoli jsme šli někam do restaurace, tak ho nezajímaly hotovky, ale šel vždycky po dobrém masíčku, po minutkách. Právě minutku jsem získala od Dvojky, abych se s vámi podělila o své postřehy. Uslyšíte mě v Pokračování za chvilku, minutku.

Poslouchejte v premiéře ve vysílání Českého rozhlasu Dvojky každý všední den po 12:00. Každý díl najdete po odvysílání na stránce pořadu nebo na portálu a v aplikaci mujRozhlas.

Spustit audio

Související

  • Halina Pawlowská: Zážitky z karantény

    Jak přežít nucenou izolaci s vlastní devadesátiletou tchýní? Autentický deník ze dnů koronavirové epidemie v jedinečné autorské intepretaci.

  • Pokračování za chvilku

    Polední hodinka s fejetony a povídkami. Výběr toho nejlepšího literárního humoru ve formě krátkých audioknih. Ve všední den uvádí Jan Kovařík, o víkendu Halina Pawlowská. 

Nejnovější hry a četba

E-shop Českého rozhlasu

Současná Británie lichotivě i nelichotivě

Jiří Hošek, bývalý zpravodaj Českého rozhlasu

Jiná Británie

Jiná Británie

Koupit

Aktuální sonda do britské společnosti. „Většina lidí při podpoře brexitu nemyslela na peníze z EU nebo celkově na ekonomiku. Měli strach z imigrace a znělo jim v uších prázdné heslo: „Chceme zpátky svoji zemi,“ říká v knize šéf cornwallské regionální správy John Pollard.