Polední minutky Haliny Pawlowské

26. listopad 2020
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Polední minuty Haliny Pawlowské
0:00
/
0:00

Ať už jdete jen po tom nejlepším masíčku nebo chcete být řádně naměkko, zařídí to originální postřehy „z kuchyně“ Haliny Pawlowské. Má na ně každý všední den v poledne právě jenom tu minutku.

„Dej mi minutku“ je věta, kterou strašně ráda používám. Používám taky minutku v kuchyni, odměřovač času, když vařím vajíčka naměkko, která miluju se sýrem. A můj otec, kdykoli jsme šli někam do restaurace, tak ho nezajímaly hotovky, ale šel vždycky po dobrém masíčku, po minutkách. Právě minutku jsem získala od Dvojky, abych se s vámi podělila o své postřehy. Uslyšíte mě v Pokračování za chvilku, minutku.

Poslouchejte v premiéře ve vysílání Českého rozhlasu Dvojky každý všední den po 12:00. Každý díl najdete po odvysílání na stránce pořadu nebo na portálu a v aplikaci mujRozhlas.

Spustit audio

Související

  • Halina Pawlowská: Zážitky z karantény

    Jak přežít nucenou izolaci s vlastní devadesátiletou tchýní? Autentický deník ze dnů koronavirové epidemie v jedinečné autorské intepretaci.

  • Pokračování za chvilku

    Polední hodinka s fejetony a povídkami. Výběr toho nejlepšího literárního humoru ve formě krátkých audioknih. Ve všední den uvádí Jan Kovařík, o víkendu Halina Pawlowská. 

Více o tématu

E-shop Českého rozhlasu

Tohle není povídání na dobrou noc, k zamyšlení určitě.

Jan Pokorný, ředitel Zpravodajství Českého rozhlasu a moderátor

tata.jpg

Tata a jeho syn

Koupit

Autorské povídky známého divadelníka a spisovatele A. G. v jeho vlastním podání. Tata a jeho syn je sbírkou úsměvných příběhů na motivy skutečných událostí, ovšem ve skutečných kulisách a především ve skutečné době.