Podzimní Tobogany jinak!

Aleš Cibulka

V září a v říjnu dojde k několika změnám, které se týkají vzniku jednotlivých pořadů Tobogan. Po několik týdnů nebudeme z Divadla U Hasičů vysílat živě, nýbrž se tu natočí veřejná nahrávka, kterou odvysílá ČRo 2 - Praha v pozdějším termínu. Pro posluchače doma se nic nemění, pouze návštěvníci Divadla U Hasičů uvidí sestavu hostů, které pak, většinou o týden později, uslyší všichni ze svých přijímačů. Vstupenky budou vždy k dispozici v pokladně divadla.

Už v sobotu 5. září se tedy v Divadle U Hasičů uskuteční od 11:00 hodiny veřejná nahrávka Toboganu s podtitulem "Škola základ života". Pořad se bude vysílat o týden později, tedy 12. září.

12. září se mohou návštěvníci divadla těšit na Tobogan s názvem "Dabéři, do Přelouče!" Pořad bude do vysílání zařazen 19. září 2009, kdy se právě v Přelouči sejdou nejlepší čeští dabéři, aby si rozdělili Ceny Františka Filipovského.
Ti, kdo v tentýž den dopoledne zamíří raději do pražského Divadla U Hasičů, se mohou zúčastnit veřejné nahrávky Toboganu, kterému jsme dali název "Máme rádi zvířata." Chovatelé a milovníci zvířat ho uslyší o týden později, 26. září 2009.

V sobotu 26. září se nahrávka zábavného pořadu Tobogan nekoná!

První říjnovou sobotu uslyšíme po 11:05 hodině premiéru Toboganu v pyžamu s Jiřím Štěpničkou.

Kdo ale zamíří do Římské ulice 35 na Praze 2, najde náš tým v plné práci při natáčení Toboganu, v němž se vyhlásí výsledky ankety "Neviditelný herec." Diváci veřejné nahrávky budou trochu ve výhodě, protože vítěze ankety poznají o týden dřív než ostatní. Nahrávku totiž budeme vysílat o sedm dnů později, tedy 10. října v obvyklém čase. Tuto volební sobotu nás U Hasičů nenajdete.

A poslední výjimka: v sobotu 17. října se Tobogan z divadla nevysílá! Přímý přenos na téma: "Kniha mého srdce" vysílá ČRo 2 - Praha z Městské knihovny hl. m. Prahy od 11:05 hodiny. Vstupenky budou v prodeji v pokladně Městské knihovny.

V dalších termínech se už vrátíme ke standardnímu režimu: živé vysílání v obvyklém čase a místě. Podrobnější informace uvedeme aktuálně na našich webových stránkách.