Petra Soukupová: Na krátko. Citlivé rodinné drama očima malého kluka. Čte Lenka Krobotová

Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Kluk u okna

Je nám líto, ale k tomuto audiu již vypršela autorská práva.

Svět klukovin, ale také tajných přání a tužeb. Příběh jedenáctiletého Vojty, který se musí vyrovnat se ztrátou iluzí. Nový díl seriálu poslouchejte vždy od půlnoci na webu Dvojky nebo v aplikaci mujRozhlas.

Účinkuje: Lenka Krobotová
Zvuková spolupráce: Antonín Schindler
Režie: Tomáš Soldán
Natočeno: v roce 2012

Drama jedenáctiletého kluka, který zjistí, že i rodiče někdy lžou, neplní sliby a nezvládají život, jak by chtěli. Povídka Na krátko je z knihy Zmizet, kterou tvoří soubor tří rozsáhlých povídek s hlavním tématem – a tím je problematika mezigeneračních, sourozeneckých a rodičovských vztahů. 

Co poslouchat při běhu nebo jako kulisu v práci? Poslouchejte živě ve vysílání Českého rozhlasu Dvojky anebo ještě týden po odvysílání zdarma na jejím webu. Stránka Hry a četba nabízí mluvené slovo zdarma on-line ještě týden po odvysílání. Audioknihy nejde stáhnout. Některé tituly můžete najít ke stažení na webu Radioteka.cz. Další audioknihy zdarma najdete i jako podcast na portálu mujRozhlas.

autor: Tvůrčí skupina Drama a literatura
Spustit audio

Související

Nejnovější hry a četba

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...