Petr Vodička: Láska je dobrej matroš (3/3)

Uběhlo dalších 6 let... Třetí díl rozhlasové minisérie poslouchejte do neděle 21. ledna 2018.

„Hlavní hrdinka se jmenuje Veronika Karafiátová,“ upřesnil autor a režisér v jedné osobě. „Je to dívka, která se na začátku rozhodne, že najde pravou lásku, což je naprosto pochopitelné a chvályhodné rozhodnutí, které z ní ovšem zároveň dělá cosi jako pokusné zvíře. My sledujeme její pokus a čekáme na odpověď, jestli onu pravou lásku najde. Otázka ovšem postupně nabývá fatálního rozměru: Existuje vůbec cosi jako pravá láska?“


Web Hry a četba nabízí mluvené slovo zdarma on-line ještě týden po odvysílání. Audioknihy nejde stáhnout.

Dívčí sny se totiž moc nepotkávají s realitou. Její naivně komické peripetie ovšem s gustem glosují nečekaní komentátoři, třeba deníček, nádražní rozhlas nebo hrdinové akčního TV seriálu.

Účinkují: Šárka Vaculíková, Ivan Trojan, Natálie Drebiščáková, Luboš Veselý, Lucie Polišenská, Ondřej Rychlý, Veronika Lazorčáková, Anna Theimerová, Eva Leinweberová, Radovan Klučka, Miloš Mazal, Gustav Hašek, Martina Hudečková a další.
Dramaturgie: Kateřina Rathouská
Hudba a zvukový design: Filip Veret
Režie: Petr Vodička
Natočeno v roce 2017. Premiéra.

Čtěte také

autor: Petr Vodička
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Když vás chytne klasika, nikdy vás už nepustí. I kdybyste se před ní plazili.

Petr Král, hudební dramaturg a moderátor Českého rozhlasu

Nebojte se klasiky!

Nebojte se klasiky!

Koupit

Bum, řach, prásk, křup, vrz, chrum, švuňk, cink. Už chápete? Bicí! Který nástroj vypadá jako obří hrnec ze školní jídelny potažený látkou? Ano, tympán! A který připomíná kuchyňské police? A který zní jako struhadlo? A který jako cinkání skleničkami? A který zní jako vítr?