Patologické hráčství je málem stálo vztah. Jak obnovili ztracenou důvěru? Láska hory přenáší

Alena a František Maryškovi jsou spolu deset let. Období zamilovanosti vystřídalo rozčarování, František totiž propadl patologickému hráčství. Alena tomu dlouho nemohla uvěřit i proto, že o téhle nemoci do té doby nic nevěděla. Co se dělo, když to na Františka prasklo? Kolik peněz a co dalšího prohrál? Vnímala to Alena, jako velké ublížení a požádala o rozvod? Čím si František získal zpět důvěru Aleny? Mají se dnes rádi a věří si navzájem?

Pořad Láska hory přenáší poslouchejte každé úterý v 18:00 živě, kdykoli na webu Dvojky, v aplikaci mujRozhlas nebo v podcastových aplikacích.

autor: Tamara Kocourková
Spustit audio

Mohlo by vás zajímat

Nejposlouchanější

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Závěr příběhu staré Karviné, který měl zůstat pod zemí

Karin Lednická, spisovatelka

kostel_2100x1400.jpg

Šikmý kostel 3

Koupit

Románová kronika ztraceného města - léta 1945–1961. Karin Lednická předkládá do značné míry převratný, dosavadní paradigma měnící obraz hornického regionu, jehož zahlazenou historii stále překrývá tlustá vrstva mýtů a zakořeněných stereotypů o „černé zemi a rudém kraji“.