Oslavte s námi 20 let Toboganu!

A jak jinak než přímým přenosem! V sobotu 27. listopadu, už krátce po 10:00 hodině, vyzpovídá Tomáš Černý na vlnách ČRo 2 - Praha ty, kteří se kolem Toboganu v současnosti hemží ...

Ale protože tou dobou už jsou všichni v jednom kole, pozvali jsme do Divadla U Hasičů i další dvě důležité osobnosti: Sašu Vebrovou a Ivana Rösslera. A také produkční Věru Mackovou. S moderátorem Alešem Cibulkou, dramaturgyní Yvonou Žertovou, produkční Miladou Kozderkovou a redaktorkou Helenou Dubničovou prožijeme „naživo“ například vítání hostů, přípravy před vysíláním a uslyšíme hlasovou zkoušku. A co jsme ještě neřekli? Že Aleš Cibulka společně s Yvonou Žertovou napsal o Toboganu knížku. Jmenuje se S Alešem Cibulkou na Toboganu a vešlo se do ní 20 jeho fejetonů, 11 přepisů nejzdařilejších Toboganů, 76 fotografií z pořadů a jako bonus jedinečné CD. Kniha bude pokřtěna právě při příležitosti oslav 20. výročí pořadu. Kmotrů se sejde na jevišti Divadla U Hasičů několik a mnoho populárních osobností nás ještě přijde podpořit. Pro lovce autogramů úplná žeň. Účast slíbili naši bývalí, a jak doufáme, i budoucí hosté: Petra Janů, Pavlína Filipovská, Dana Syslová, Heidi Janků, Ivana Andrlová, Šárka Kubelková, Zuzana Slavíková, Hana Talpová, Věra Nerušilová, Pavel Trávníček, Jiří Adamec, Vladimír Čech, Petr Jablonský, Zbyšek Pantůček, Dalimil Klapka, Petr Jančařík, Václav Knop, Pavel Soukup, Per Šmolka, Miloslav Dočekal, Světlana Lavičková, Tomáš Černý, Dagmar Hazdrová a mnozí další. Vstupenky jsou sice už vyprodány, ale u rozhlasových přijímačů je místa dost pro každého. Za všechny jmenované nás k nim zve Aleš Cibulka.
Poslouchejte ČRo 2 - Praha v sobotu 27. listopadu už mezi 10:05 a 10:30 hodinou, kdy nás do zákulií natáčení Toboganu uvede Tomáš Černý. V 11:05 pak začíná samotné slavnostní vysílání. Reprízujeme v sobotu 4. prosince v 0:05 hodin.