Odhodil jsem klíčky od náklaďáku a skočil na jeviště. Miloš a Eva Knorovi u Jana Čenského

21. listopad 2021
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Miloš a Eva Knorovi a moderátor Jan Čenský

Poznali jsme se při moderování jedné firemní akce, prozradil Miloš Knor, který přišel do studia se svou ženou Evou.

Ta vede uměleckou agenturu Komici s.r.o. Vystudovala však umělecké truhlářství. „Truhlář byl můj děda i táta. Jsem manuálně zručná, ale neživím se tím. Doma pořád něco předělávám. Já to navrhnu a Miloš realizuje.“ Jak na sebe Eva prozradila, má ráda mlhy, déšť i husté sněžení. Nevadí jí ani v pět ráno hrabat sníh.

Poprvé mě do pořadu Na stojáka nevzali

Miloš Knor původně jezdil s náklaďákem. Pak klíčky odhodil a skočil na jeviště. „Na konkursu do pořadu Na stojáka jsem říkal povídku, kde začínala všechna slova na P. Nevzali mě, ale zjistil jsem, že mě to baví a získal jsem tam první kšeft. Později mi zavolali, abych přišel ještě jednou." Miloši Knorovi vyšla i knížka, která je složená z glos a vyprávění, které napsal pro Dvojku, a Eva do ní malovala.

V závěrečném kvízu Miloš Knor prozradil, že se s manželkou shodnou téměř na všem, kromě konzumace zeleninových jídel. V poslední době má trochu netradičního koníčka. Rád čte politologickou literaturu. A kam by se chtěl podívat? Lákají ho asijské a severské státy.

Proč Miloš Knor začal cvičit jógu? Má rád rychlou jízdu? Proč si Miloš a Eva netelefonují?

autoři: Jan Čenský , zk
Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...