Modrý Poťouch. Dobrodružství holčičky Zuzanky, která, tak jako se chytne bacil, chytí rozkmotřidlo
Potměchy jsou stará čtvrť Dolního Městečka a dějí se tam prapodivné věci. Mezi dětmi i dospělými tam řádí Poťouchové a další nejrůznější poťouchlíci, kteří dovedou pořádně znepříjemnit život! Hajaja vám bude vyprávět, co všechno tahle neviditelná rozkmotřidla dokážou, a poví vám taky, jak je poznáte a přemůžete. Pohádky z knížky Miloše Kratochvíla pro rozhlas čte Anna Cónová.
Další čtené pohádky na dobrou noc poslouchejte živě na Dvojce a po odvysílání ještě po dobu čtyř týdnů online – na webu dvojka.rozhlas.cz nebo v aplikaci mujRozhlas. Rozhlasové hry i audioknihy jsou k poslechu zdarma, není možné je stáhnout. Některé tituly najdete v prodeji na CD nebo ke stažení v mp3 na webu Radioteka.cz.
Mohlo by vás zajímat
Nejposlouchanější
Nejnovější hry a četba
E-shop Českého rozhlasu
Vždycky jsem si přál ocitnout se v románu Julese Verna. Teď se mi to splnilo.
Václav Žmolík, moderátor

Tajuplný ostrov
Lincolnův ostrov nikdo nikdy na mapě nenašel, a přece ho znají lidé na celém světě. Už déle než sto třicet let na něm prožívají dobrodružství s pěticí trosečníků, kteří na něm našli útočiště, a hlavně nejedno tajemství.