Neviditelný Tobogan - 28.10.

Neviditelný Tobogan

Pravidelný Tobogan ale s podtitulem Nevitelný, nabídneme v sobotu 28. října. A proč neviditelný? Protagonisty skutečně v Divadle U Hasičů neuvidíte. Vysíláme totiž speciál - mozaiku útržků souvisejících s 10. ročníkem ankety Neviditelný herec. Nabídneme pohled do zákulisí i na jeviště, dozvíme se více o přípravě ankety, jak se postupuje při sčítání hlasů. Klikněte na titulek, dozvíte se více.

Zeptali jsme se za vás, na co myslí jednotliví herci před vstupem na jeviště a čím se odměňují. A ředitelka Týdeníku Rozhlas Kateřina Konopásková prozradí, zda členové jejího týmu úspěšně tipovali vítěze a také kdy bude vyhlášen další ročník ankety.

Všichni účinkující patří mezi nejobsazovanější a také námi nejmilovanější - Květa Fialová, Bára Hrzánová, Jan Hartl, Rudolf Pellar, Viktor Preiss a také Vilma Cibulková, Jan Vlasák nebo Otakar Brousek. A tak věříme, že potěšíme podrobnějším pohledem na událost, která je jen střípkem v jejich každodenní práci, ale jim i posluchačům rozhlasu přináší potěšení. Vítězství v anketě Neviditelný herec představuje ocenění za "neviditelný" a přesto (i právě proto) velký umělecký výkon.

Nenechte si ujít Tobogan 28. října v 11:05 hodin. Vysílá pouze Český rozhlas 2 - Praha!