"Neviditelný herec" v Toboganu

Neviditelný herec v Toboganu

Stejně jako si vybudovala tradici anketa Neviditelný herec, je tradiční i místo jejího vyhlašování. Jména vítězů každoročně zazní z jeviště Divadla U Hasičů. V červnu nám Aleš Cibulka představil herce a herečky, kteří zaujali svým projevem v rozhlasových pořadech a některé z nich jsme měli příležitost poznat i osobně. Pozvání tenkrát přijali Vilma Cibulková, Dana Černá, Lenka Vlasáková, Otakar Brousek, Jan Vlasák a Viktor Preiss. A kdo zasedne do ratanových křesel na jevišti v sobotu 7. října 2006? Klikněte na titulek, dozvíte se více.

To zatím neprozradíme. A proč? Protože to sami nevíme. Hosty totiž tentokrát nevybírá toboganový tým ale vy, posluchači Českého rozhlasu sami. A ve chvíli, kdy píšu tyto řádky, ještě není anketa vyhodnocena /ukončení hlasování je 16. září 2006/. Podle fotografií z našeho archivu jsme ale zjistili, že loni jsme se docela trefili. Vyhlášení nominací se zúčastnily dvě z pozdějších oceněných - Eliška Balcarová a Hana Maciuchová.
Pokud vás zajímá, komu jste poslali nejvíce hlasů, kdo podle vašeho názoru dokáže nejlépe ztvárnit postavu nebo postavy pouhým hlasem, pak přijďte v sobotu 7. října do Divadla U Hasičů a nebo poslouchejte v 11:05 hodin Český rozhlas 2 - Praha, pořad Tobogan.