Mým velkým snem a cílem je vyprodávat koncerty, přiznává zpěvačka Kaczi

31. květen 2024

Její první píseň nese paradoxně název Konec kariéry. Přestože, jak sama říká, si za ní vždycky šla. „Teď už to tak ale nevnímám. Čas plyne, zpívám, dělám radost a hudba je mojí součástí,“ hodnotí zpěvačka a hudebnice. Kdo všechno ji v hudbě ovlivnil? Na kolik nástrojů umí hrát? Co prozradila o vztahu se svým partnerem? Má ráda tracky? A jaké zážitky si přivezla z USA?

„Dílčí cíle stanovuju, ale zjistila jsem, že nejdůležitější je tvořit, vydávat cédéčka a mít vyprodané koncerty. Protože pro mě je důležité, aby lidi přišli. Mým velkým snem a cílem je vyprodávat koncerty.“

Kaczi

Hudbu nasávala Kaczi už jako malá doma a její rodiče mají dodnes kapelu. „Od dětství to do nás sypali a já věděla, že nemám jinou cestu.“

Objevovala a hledala nové proudy. Z pražské konzervatoře ale utekla. „Dalo mi to spoustu kontaktů, přátelství a inspirace. Ale jsem patriotka, mám ráda hory a klid. U nás je život dvakrát delší, protože čas plyne jinak,“ myslí si zpěvačka pocházející z Beskyd.

Na začátku své hudební kariéry hrála na ulici, a to i v zahraničí. „Začínali jsme v Praze na Václaváku a byla to skvělá zkušenost. Ulice je skvělá zkušebna. Otrkala jsem se a nelituju. Naučilo mě to postavit se k věcem čelem,“ uzavírá Kaczi v Blízkých setkáních.

Kaczi
autoři: Tereza Kostková , eh
Spustit audio

Související