Miloslav Švandrlík: Tajemství hřbitova

26. září 2020
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy hřbitov

Je nám líto, ale k tomuto audiu již vypršela autorská práva.

Můžou se nebožtíci ztratit a zmizet? Dvojice detektivů je jim na stopě. Povídku z dílny populárního spisovatele poslouchejte do soboty 3. října 2020.

Osoby a obsazení: Detektiv Tomeš (Martin Sláma), detektiv Kareš (Jiří Valůšek), vdova Stratilová (Simona Peková), důchodce Ruml (Cyril Drozda), hrobník Hrůza, Ryšavec (Michal Bumbálek), vetešník Sovák (Pavel Zatloukal), rakvář Kabíček (Miloslav Maršálek).
Dramaturgie: Alena Blažejovská
Zvukový mistr: Michal Zelinka
Režie: Tereza Adámková
Natočeno: 2014

Co poslouchat při běhu nebo jako kulisu v práci? Poslouchejte mluvené slovo a čtené pohádky na dobrou noc ještě týden po odvysílání on-line zdarma na portálu mujRozhlas. Audioknihy nejde stáhnout. Některé tituly můžete najít ke stažení nebo jako podcast na webu Radioteka.cz.

autor: Tvůrčí skupina Drama a literatura
Spustit audio

Nejnovější hry a četba

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.