Miloslav Švandrlík: Tajemství hřbitova

26. září 2020

Můžou se nebožtíci ztratit a zmizet? Dvojice detektivů je jim na stopě. Povídku z dílny populárního spisovatele poslouchejte do soboty 3. října 2020.

Osoby a obsazení: Detektiv Tomeš (Martin Sláma), detektiv Kareš (Jiří Valůšek), vdova Stratilová (Simona Peková), důchodce Ruml (Cyril Drozda), hrobník Hrůza, Ryšavec (Michal Bumbálek), vetešník Sovák (Pavel Zatloukal), rakvář Kabíček (Miloslav Maršálek).
Dramaturgie: Alena Blažejovská
Zvukový mistr: Michal Zelinka
Režie: Tereza Adámková
Natočeno: 2014

Co poslouchat při běhu nebo jako kulisu v práci? Poslouchejte mluvené slovo a čtené pohádky na dobrou noc ještě týden po odvysílání on-line zdarma na portálu mujRozhlas. Audioknihy nejde stáhnout. Některé tituly můžete najít ke stažení nebo jako podcast na webu Radioteka.cz.

autor: Tvůrčí skupina Drama a literatura
Spustit audio

Nejnovější hry a četba

E-shop Českého rozhlasu

Lidský faktor jsem znal jako knížku, ale teprve s rozhlasovým zpracováním jsem ho dokonale pochopil...

Robert Tamchyna, redaktor a moderátor Českého rozhlasu Dvojka

Lidský faktor

Lidský faktor

Koupit

Točili jsme zajímavý příběh. Osoby, které jsme hráli, se ocitaly ve vypjatých životních situacích, vzrušující práce pro herce a režiséra. Během dalšího měsíce jsme Jiří a já odehrané repliky svých rolí žili. Fantasmagorické situace posledního dílu příběhu se staly naší konkrétní každodenností. V srpnu Jiří Adamíra zemřel. Lidský faktor byla naše poslední společná práce.“ Hana Maciuchová