„Martinovy děti věděly, že táta začíná žít s mužem.“ Milan Hein a Martin Šimek u Jana Čenského

10. listopad 2019

„Objevil jsem se v pořadu 13. komnata a Martin byl jedním z diváků, který mi napsal.“ Milan Hein přišel do studia Dvojky se svým partnerem Martinem Šimkem.

„Objevil jsem se v pořadu 13. komnata a Martin byl jedním z diváků, který mi napsal,“ popisuje Milan Hein v pořadu My dva a čas. „Začali jsme si dopisovat. On se mi svěřil, že žije se ženou a dvěma dcerami u Hodonína, ale cítí, že mu něco chybí.“

Čtěte také

„Časem do toho vstoupila jeho žena, která dnes pracuje u mě v Divadle Ungelt. Napsala, že potřebují zjistit, jak na tom Martin je. A poslala ho do Prahy. Jsme spolu už 11 let. Je štěstí mít mladého a oddaného partnera.“

„Nejstarší Martinově dceři je sedmnáct let. Byl jsem zvědavý, jak mě představí svému klukovi. A ona řekla: To je otec číslo dvě,“ směje se Hein v pořadu Jana Čenského

Děti všechno věděly

„Já jsem žil v  modelu, že se lidé ožení, mají děti, postaví dům. Až ve 32 letech jsem si uvědomoval, že se něco děje. Dům byl postavený, děti byly na světě, pes na zahradě. Najednou bylo doma míň práce, a na povrch začalo vylézat něco, co spalo,“ dodává Martin Šimek.

„S manželkou jsme se rozhodli, že nikomu lhát nebudeme. Děti věděly, že táta začíná žít s mužem.“ Oba dnes rádi odpočívají na chalupě ve Vrchotových Janovicích, kterou Martin postavil.

Milan Hein ve Vrchotových Janovicích

Mají ještě nějaký sen? „Rád bych se dožil manželství. Jsme zaregistrovaní, ale skutečné manželství má společenskou váhu,“ prozrazuje Milan Hein.

Proč se Milan Hein rozhodl opět vrátit na jeviště? Kterou zemi mají rádi? Proč přivezli z chalupy Divadelní med? Více uslyšíte ze záznamu.

autoři: Jan Čenský , zk
Spustit audio

Související