Malování může bavit herce, zpěváky a dokonce i vzpěrače

27. září 2014
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Herečky Jarmila Švehlová, Michaela Kuklová, bývalý vzpěrač Ján Nagy, zpěvačka Martina Trchová. Ti všichni se podíleli na obrázku, který drží Aleš Cibulka

Herci hrají, zpěváci zpívají a sportovci sportují. Na tom není nic divného. Obdivuhodné ale je, když tyhle lidi umí taky něco navíc. Něco, co s jejich profesí nemá vůbec nic společného.

Třeba postavit se k malířskému stojanu s paletou a štětcem v ruce. Spoustu z vás asi hned napadne zpěvák Karel Gott, herečka Blanka Bohdanová nebo její kolega Miloš Hlavica.

Moderátor Aleš Cibulka si ale pozval do Divadla U Hasičů jiné známé osobnosti, o kterých se to moc neví.

Třeba herečky Jarmilu Švehlovou a Michaelu Kuklovou. A tušili jste, že malířství má jako koníčka i bývalý vzpěrač Ján Nagy? Má doma barvičky i zpěvačka Martina Trchová?

Záznamy ostatních Toboganů najdete v iRadiu.

Obrázek, který vznikl v přímém přenosu Toboganu (27. září 2014) na téma: Malování je baví.  Na vzniku se podíleli všichni hosté Michaela Kuklová, Jarmila Švehlová, Jan Nagy, Martina Trchová. Sluníčkem přispěl i moderátor Aleš Cibulka
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.