Malování může bavit herce, zpěváky a dokonce i vzpěrače

27. září 2014
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Herečky Jarmila Švehlová, Michaela Kuklová, bývalý vzpěrač Ján Nagy, zpěvačka Martina Trchová. Ti všichni se podíleli na obrázku, který drží Aleš Cibulka

Herci hrají, zpěváci zpívají a sportovci sportují. Na tom není nic divného. Obdivuhodné ale je, když tyhle lidi umí taky něco navíc. Něco, co s jejich profesí nemá vůbec nic společného.

Třeba postavit se k malířskému stojanu s paletou a štětcem v ruce. Spoustu z vás asi hned napadne zpěvák Karel Gott, herečka Blanka Bohdanová nebo její kolega Miloš Hlavica.

Moderátor Aleš Cibulka si ale pozval do Divadla U Hasičů jiné známé osobnosti, o kterých se to moc neví.

Třeba herečky Jarmilu Švehlovou a Michaelu Kuklovou. A tušili jste, že malířství má jako koníčka i bývalý vzpěrač Ján Nagy? Má doma barvičky i zpěvačka Martina Trchová?

Záznamy ostatních Toboganů najdete v iRadiu.

Obrázek, který vznikl v přímém přenosu Toboganu (27. září 2014) na téma: Malování je baví.  Na vzniku se podíleli všichni hosté Michaela Kuklová, Jarmila Švehlová, Jan Nagy, Martina Trchová. Sluníčkem přispěl i moderátor Aleš Cibulka
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Vždycky jsem si přál ocitnout se v románu Julese Verna. Teď se mi to splnilo.

Václav Žmolík, moderátor

tajuplny_ostrov.jpg

Tajuplný ostrov

Koupit

Lincolnův ostrov nikdo nikdy na mapě nenašel, a přece ho znají lidé na celém světě. Už déle než sto třicet let na něm prožívají dobrodružství s pěticí trosečníků, kteří na něm našli útočiště, a hlavně nejedno tajemství.