Majitelka čtyř cen TýTý v Toboganu v pyžamu

Jolana Voldánová

Září patří podzimnímu houbaření, pozdním dovoleným, startu školní docházky, zahájení divadelní sezóny a také začátku nové sezóny Toboganů. Bude to už osmý podzim s Alešem Cibulkou!

Vyrazit do osmé sezóny si přál s někým milým a blízkým a volba padla na jeho kolegyni z České televize Jolanu Voldánovou.

Moderátorka zpravodajství České televize Jolana Voldánová si získala obdiv a důvěru diváků svou profesionalitou i sympatickou tváří, která vyzařuje jakousi solidnost, důvěryhodnost, a ta je jistě ve veřejnoprávní televizi vítaná. Aleš chtěl, abyste ji i vy, naši posluchači, lépe poznali po práci, v klidu a v jejím prostředí.

Natáčeli jsme dost pozdě večer v půli prázdnin na zahradě jejího rodinného domku. Zrovna přestalo po několika dnech pršet a konečně se dalo sedět venku i pod hvězdami. K toulkám vyrazily i místní kočky. A tak v pořadu uslyšíte nejen je, ale také šestiletou dceru Katku i manžela, Petra Císařovského. Objevil se i dvanáctiletý Vojtěch, který byl ovšem zrovna kárán a do mluvení mu nebylo.

My jsme se ale postupně dozvěděli, co se děje, když se televizní kamery ve zpravodajském studiu vypnou, jak rodina odpočívá, čemu paní Jolana přičítá svůj úspěch v anketě TýTý a nebo co je nového v životě čerstvé školačky Kateřiny.

Pokud zůstanete věrní Dvojce, dozvíte se to i vy. Tobogan v pyžamu s Jolanou Voldánovou začíná 3. září 2011 po 11:05 hodině.