Lukáš Csicsely: Lucka, nebo Peška?

27. říjen 2019
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Lukáš Csicsely: Lucka, nebo Peška?

Je nám líto, ale k tomuto audiu již vypršela autorská práva.

Když pospícháte do školy, kde máte psát písemku z matiky, můžou se stát neobyčejné věci. Jako Jindřichovi. Poslouchejte do neděle 3. listopadu 2019.

Začíná to jako obyčejný, i když ne úplně vydařený den v životě Jindřicha: zaspí, musí si vzít fialové kalhoty, protože ostatní jsou vyprané, ujede mu autobus, vezme ho klaunský vůz...

Pokračuje to čím dál divněji a on chce přitom jen do školy a psát čtvrtletku z matiky! Podivnosti vrcholí, když mu na hlavu spadne z nebe holčička.

Petr zjišťuje, že není sám, kdo ten den skládá zkoušku. A navíc, že to s náhodou není vůbec takové, jak si myslel.

Účinkují: Jonáš Holeček, Žofie Blechová, Ester Valtrová, Petr Konáš, Zuzana Ščerbová, Pavel Pavlovský, Josef Nechutný, Dana Marková, Josef Jelínek, Michal Štěrba, Matyáš Novák, Choura Kryštof, Choura Tobiáš, Matyáš Doubrava, Julie Smrčková, Matěj Utišil, Petra Kosová, Michaela Vondráčková, Vladimír Šťovíček, Sebastian Folda a Richard Rusňák
Dramaturgie: Lenka Veverková
Hudba: Tomáš Reindl
Zvuk: Ondřej Franěk
Režie: Jakub Doubrava
Premiéra: 27. 10. 2019

Poslouchejte mluvené slovo a čtené pohádky na dobrou noc ještě týden po odvysílání on-line zdarma. Audioknihy nejde stáhnout. Některé tituly můžete najít ke stažení na webu Radioteka.cz.

autor: Tvůrčí skupina Drama a literatura
Spustit audio