„Lepší vztah jsem měl k matce.“ Karel Gott u Miroslava Donutila

V únoru 2006 se Miroslav Donutil snažil dopátrat Gottova dětství a soukromí ve svém pořadu Nedělní šálek kávy na Dvojce.

„Lepší vztah jsem měl k matce. Protože ona víc podporovala tu uměleckou stránku. Ale tátu jsem měl taky rád. Když jsem viděl, jak je z toho nešťastný, a pak zase, když jsem ho přesvědčil... To je taky dobrý pocit. Když viděl, že to beru vážně.“

„Pak přišly první nahrávky v rozhlase. Když za mnou slyšel to těleso a jak to zní z rádia. A první televizní vystoupení. A pak když viděl honorář z Las Vegas, tak už se nezlobil,“ vtipkoval Karel Gott v talkshow Miroslava Donutila na Dvojce v roce 2006.

Co ho žene stále dopředu? Kdy předpokládal, že se zpěvem skončí? Jak se tehdy připravoval na narození dcery Charlotty a svou svatbu? A je Gott jeho skutečné jméno?

autoři: Karel Gott , rota
Spustit audio

Více o tématu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

zlenice.jpg

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...