Kosmetický chirurg Roman Kufa je čtvrtečním hostem magazínu Dvojky

6. prosinec 2012

Netradičně bude průvodkyní čtvrtečním dopolednem moderátorka Martina Kociánová, která si jako hosta pozvala uznávaného plastického chirurga Romana Kufu.

Působí nejen na soukromé klinice, ale nově je též vedoucím lékařem oddělení plastické chirurgie ve Fakultní nemocnici v Motole, kde se zaměřuje na pomoc ženám po rakovině prsu.
Lékaři provedou ročně zhruba 1000 těchto rekonstrukčních operací prsu a shodují se na tom, že jde pokaždé o skutečnou výzvu pro operatéra a zákroky vyžadují velké zkušenosti a um.
O tom všem bude řeč hodinu před polednem ve vysílání Dvojky Českého rozhlasu.

Své dotazy můžete psát na mail: jejakaje@rozhlas.cz.


MUDr. Roman Kufa
Plastický chirurg a držitel licence České lékařské komory v oboru plastické chirurgie absolvoval dlouhodobou stáž ve Velké Británii a pracoval jako plastický chirurg v Německu. Specializuje se na kosmetickou chirurgii, chirurgii ruky a mikrochirurgii. Je členem společnosti JEP v oboru plastická chirurgie, estetické chirurgie a chirurgie ruky, dále je členem společnosti pro využití laseru v medicině a členem mezinárodních společností.
zdroj: www.perfectclinic.cz


Do osudů slavných nahlížíme každý všední den od 9:30 v rubrice Příběhy slavných.
Mimořádnou uměleckou dráhu prožil brněnský dirigent, kapelník, saxofonista a textař Gustav Brom. Právě on je hlavním protagonistou cyklu v týdnu od 3. prosince.
K pořadu je připravena i soutěžní otázka.

Po 10:00 nezapomeňte na poradnu, na svět se podíváme očima Martina Ježka a čeká nás i Styl s Alenou Kumstýřovou.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

S hereckými hvězdami poznejte tajemství textu starého dva tisíce let

Ondřej Kepka, režisér a moderátor

Ondřej Kepka

O věrné lásce statečného Chairea a sličné Kallirhoy

Koupit

Román byl napsán pravděpodobně už v prvním století našeho letopočtu a možná dokonce i dříve. Jde o první dochovaný milostný a zároveň i dobrodružný román nejenom antického, ale vůbec evropského písemnictví.