Klub Evergreen uprostřed Evropy

V živém hudebním přenosu z Brna se můžeme těšit na nejslavnější evergreeny 20. století. Nestárnoucí světové, ale i české, písně budou znít v podání výrazných talentů naší hudební scény.

Dvě pěvecké jedničky navíc tvoří velmi dobře sehranou moderátorskou "dvojku na Dvojce" Českého rozhlasu. Nositelka ceny Thálie Dasha, swingový zpěvák Jan Smigmator a známá skvělá televizní kapela Moondance Orchestra Martina Kumžáka nás provedou živě slovem i hudbou celým pořadem Klub Evergreen, který od ledna běžně pravidelně každou sobotu po poledni vysílá Dvojka Českého rozhlasu.

I koncertní verze programu nabídne ty správné evergreeny! Chybět nebudou autoři a velikáni světové populární hudby. Vedle swingu, jazzu a filmových melodií se můžeme těšit i na skladby, které původně zpívali Freddy Mercury a Michael Jackson.

Koncert se koná v rámci 15. ročníku festivalu zábavy Brno - město uprostřed Evropy na pódiu Českého rozhlasu, které snadno najdeme na Náměstí svobody. Pestrý program, který uvádí Petra Polzerová z Českého rozhlasu Brno, probíhá už od 14:00 hodiny.

Přímý přenos koncertní verze pořadu Klub Evergreen odehraje Dvojka ČRo ve svém vysílání v pátek 8. června od 20:00 hodiny.